Alina_Demchenko

Комфорт знову в моді : Maybelline New York Color Sensational

Комфорт знову в моді : Maybelline New York Color Sensational
Комфорт знову в моді : Maybelline New York Color Sensational
Комфорт знову в моді : Maybelline New York Color Sensational
Комфорт знову в моді : Maybelline New York Color Sensational
Комфорт знову в мо�ді : Maybelline New York Color Sensational

Головним плюсом кремових помад являється комфорт. Це завжди цінувалось і тому не дивно, що Maybelline New York Color Sensational - досі популярна. Саме цю помаду я взяла протестити у своєї мами і вже думаю про те, що непогано було б взяти собі якийсь з відтінків в колекцію .

Футляр продукту ідентичен до Color Sensational Creamy Mattes та Color Sensational Matte Loaded Bolds, але при тому відрізнити їх легко : по самому кольору/фінішу кришечки. Також на етикетці внизу флакона - вказан колір та фініш (якщо це матова або металік, у класичній текстурі - не пишиться). В мене відтінок 320 Steamy Rose.

Начисений темно рожевий колір с холодним підтоном, нагадує пелюстки темної рожевої троянди у похмуру погоду. Я обожнюю подібні відтінки, де рожевий переходить до лілового, але залишається на межі. Як на мене це доволі універсальний відтінок для поцінувачів холодного підтону.

Бренд Мейбелін не дарма користується популярністю : текстура цієї помади кремоподібна, щільна і дуже пігментована. Потреби нашаровувати колір - нема. Текстура помади відчутна, але не заважає. Вона не розтікається і одразу можна побачити насичений відтінок з м'яким блиском.

Наносила помаду на непідготовлені губи, що б подивитися чи підкреслює воно шелущіня. Що я можу сказати ? В мене не ідеальні губи і те що воно підкреслило лише одну ранку і то це видно тільки під певним кутом - шикарний результат. Натомість губи відчувають себе максимально комфортно і як на мене, навіть присутній ефект легкого зволоження.

Певна річ подібні продукту залишають відбитки. Цього легко було очікувати. Що до стійкості - досить гарна. Водою - не змивається ( ви лише розмажете її навкруги, а легкий відтінок все одно залишиться на губах). Для демакіяжу підійде міцелярна вода або будь який продукт який для вас зручний.

Як на мене - це приклад класичної гарної помади і суперечок що до цього, бути просто не може.

Комфорт знову в моді : Maybelline New York Color Sensational
Комфорт знову в моді : Maybelline New York Color Sensational
Комфорт знову в моді : Maybelline New York Color Sensational
Комфорт знову в моді : Maybelline New York Color Sensational
Комфорт знову в моді : Maybelline New York Color Sensational