A.

Сироватка для вій GrandeLASH MD Lash Enhancing Serum + інфо про простагландини

Сироватка для вій GrandeLASH MD Lash Enhancing Serum + інфо про простагландини

Сироватка для вій GrandeLASH MD Lash Enhancing Serum справді діє, бо містить у собі аналог простагландину Ізопропілклопростенат.

Сироватки для вій та брів, що містять у собі простагландини або їх аналоги (ліки для глаукоми), наприклад:

Grandelash та Rapidlash містять Ізопропілклопростенат,

Revitalash містить Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide,

дуже ефективні. Побічну дію ліків від глаукоми у вигляді дуже довгих та густих вій помітили офтальмологи, а далі простагландини та їх аналоги в меншій концентрації почали використовувати для виготовлення сироваток для вій та брів.

Перевага використання сироватки на основі слабшого простагландину є в тому, що ризик інших побічних ефектів набагато менший. Але такі сироватки недешеві від слова взагалі... І ризики, хоч і зменшені, теж нікуди не діваються.

Колись я вже писала, що не використовуватиму сироватки для вій на основі простагландинів, бо побічні наслідки для мене того не варті:

  • ризик витоншання жирового прошарку шкіри навколо очей,
  • ризик птозу,
  • ризик збільшення судинної сітки,
  • ризик потемнішання зрачка (через стимуляцію меланіну).

Тому я раджу знайти в інтернеті перелік Prostaglandin Analogues і перевіряти список інгредієнтів сироватки, бо це може вплинути на загальний вигляд ваших очей та шкіри навколо них.

Сироватка для вій GrandeLASH MD Lash Enhancing Serum + інфо про простагландини

Я вирішла взяти пробник GrandeLASH MD Lash Enhancing Serum для іншої мети - стимулювати ріст волосся на точці на лінії волосся на центрі чола. У мене там завжди було дуже коротке волосся, яке не росто і стирчало.

Такий лайфхак я побачила у Dr. Shereene Idriss, яка використовувала сировотку Latisse (рецептурний препарат у США) на волосся на центрі чола.

Як бачите на фото, моє вперте волосся трохи відросло за 1,5 місяців використання. Нарешті це волосся хоч трохи ховається за довшими пасмами, тому я дуже рада.

Якщо ви бажаєте використовувати сироватку за її призначенням - для вій, то ось декілька правил:

✨ Зважаючи на цикл росту вій, наносити 1 раз на день протягом повних 3 місяців.

✨ Наносити 1 штрих на кожну повіку як рідка підводка.

✨ Зачекати 2-3 хв, щоб сироватка висохла, перш ніж наносити інші засоби на обличчя.

✨ Не наносити на самі вії або нижню лінію вій.

✨ Наносити тільки за допомогою аплікатора.

✨ Потрапляння в очі може викликати подразнення або інші небажані ефекти.

Крім Ізопропілклопростенату, що є зіркою у складі сироватки, тут також є:

  • Фермент кореня редьки: насичений пептидами для кондиціонуючих властивостей,
  • Екстракт виноградних кісточок: антиоксидант, багатий на вітамін Е, необхідний для здоров’я вій,
  • Амінокислоти: будівельні блоки колагену та необхідні для здорових, зміцнених вій,
  • Гіалуронова кислота: сприяє зволоженню вій,
  • Мед і алое вера: суміш для заспокоєння вій і шкіри.

Я дуже задоволена ефектом від сироватки, але як вже писала - не ризикуватиму використовувати сироватки на основі простагландинів та їх аналогів біля вій та брів, оскільки в мене і так досить тонка жирова тканина навколо очей, яку я хочу зберегти.