Мілена

Пост егоїзму чи здорової самооцінки?

Пост егоїзму чи здорової самооцінки?

Любити себе - це те, про що нам не розповідали батьки, не навчали у школі та чомусь цю тему обходили стороною. Хоча ж вона так важлива, скількох дівчат та й хлопців це могла вберегти від проблем у своїй голові.

Чомусь частіше за все, але зараз все менше і менше, якщо ти любиш себе, вважаєш себе красивою, розумною, дотепною або багато іншого, знаєш чого варта, то ти обов'язково самозакохана меркантильна егоістка. Хоча здорова любов до себе - це те, що повинно бути у кожного. Від скількох розчарувань це б вберегло.

Пост егоїзму чи здорової самооцінки?
Пост егоїзму чи здорової самооцінки?
Пост егоїзму чи здорової самооцінки?
Пост егоїзму чи здорової самооцінки?
Пост егоїзму чи здорової самооцінки?
Пост егоїзму чи здорової самооцінки?
Пост егоїзму чи здорової самооцінки?

А я і не знаю, напевно я шла до цього потрохи. Звісно ж проходячи через певні вирази в свою адресу. Я не скажу, що мене там якось сильно булили, але у класі так 6-му і перестала спілкуватися з дівчатами, які були типу популяріті, і дуже добре, бо з звичайних дівчат вони стала недозірками та утворили свлю группу.

Та стала спілкуватись з іншими, це трохи викликало деяких фраз у мою сторону, але ще тоді я усвідомила, що є люди розумні, а є не дуже😂

Але все-таки якось воно на мене вплинуло, потім стався технікум та там моя самооцінка виросла, точніше я почала вважати себе гарною. З часом прийшло усвідомлення, що треба не звертати увагу на людей, які кажуть, що ти не така, а просто йти від них. Також, що треба вміти постояти за себе та дати зрозуміти іншим, що так не можна себе з тобою поводити.

Любов до себе в повному обсязі прийшла до мене не так уж і давно, але тепер я люблю себе і з прищами і без, не звертаю уваги на їдкі коментарі або жарти, не намагаюсь комусь сподобатись. Я подобаюсь собі і цього мені досить. Навчилась говорити, що мене не влаштовує та йти звідти, де мій моральний стан на 0. Зрозуміла,що людей не можна переробити, але можна себе.

Насправді, якщо ви любите себе, то в вашому житті навіть не буде людей, які будуть якось намагатися вас зачепити, бо ви просто будете йти від таких людей.

Так, я люблю себе, я можу сісти перед зеркало і подумати ну яка ж краса, але це не егоізм - це норма. Адже інших дівчат я також вважаю гарними.

До речі,коли ви полюбите себе в вашому житті не буде чоловіків, які будуть поводитися як 🐐 та називати вас істеричкою, якщо вас щось не влаштовує і ви вирішили сказати про це.

То ж любіть себе та цінуйте себе, але ніколи не заставляйте інших вас любити. Любіть себе та всі інші будуть вами захоплюватись 💋❤️