alena.rosee

Meteorites Girls? Анонс для вас!

Meteorites Girls? Анонс для вас!

Цього року бренд Guerlain оновив свій культовий продукт , який любять або зовсім ні, про який мріють та бажають на свято в якості подарунку 🎁

Я давно люблю метеорити , в мене є дві баночки улюблених , якими користуюсь часто (це постоянка 02 в старому дизайні та найгарніша лімітка всіх часів (на мою думку) білі зірочки "флакони" ⭐️

Натискай "Дізнатись більше" для продовження тексту.

Але я не думала знайомитись з новинками , та мабуть бренд чи зірки вирішили що все ж треба дізнатись та спробувати , чим нові пудри відрізняються від минулих .

І поки цей допис анонс , бо описати всі відмінності потребують часу , але можу на 100% сказати , що культовий продукт зазнав змін !

І неабияких !

Це зміна не тільки пакування , а і текстури, грамовки, і увага .... Аромату! Більше нема того легендарного аромату , він інший ) також зазнав змін і пензлик , він також має іншу текстуру більш підлаштовану під нову формулу пудри.

Але , але ... є і бонус )))) додали відтінок який раніше був тільки для азіатськоно ринку або десь в рідкісних лімітках , тепер він доступний без гонки чи очікувань - це білі шарики (трьох відтінків білого) під номером 01 🫧 і авжеж вони будуть в дописі 🤭

Рада потестити нові метеорити та в наступних дописах показати вам та розказати , які відмінності у нової версії 🤩 (все ж блог пишу мабуть не дарма) 😁 ;)

Бачили нові метеорити ? Тестили?