DarynashestakovaDr

#summerwithmakeupclub

#summerwithmakeupclub

Літо - моя найулюбленіша пора року. Незважаючи на те, що від літа віє легкістю і безстурботністю, не потрібно забувати, що це пора, коли 🌞 найбільш агресивно діє на нашу шкіру, тому почну з першого і найважливішого кроку який обов'язково має бути у кожної людини:

1) Сонцезахисних засіб, мій номер один в будь-яку пору року. Надаю перевагу саме хімічним фільтрам, але фізичні також підійдуть, головне не забувайте користуватися і поновлювати🙏

Це інвестиція у ваше здоровья!

2)Спрей для волосся. Я маю жирний тип шкіри голови, а в літо це питання особливо загострюється, тому іноді миють волосся 2 рази на день, тому незмивний догляд - це основа.

3) Лагідний гель для душу з приємним аромат/мило для чутливої шкіри. Ми всі розуміємо, що влітку хочется прийняти душ набагато частіше разів на день, ніж зазвичай. Тому засіб має бути не агресивним і мати приємний для вас аромат.

4) Яскраві аксесуари - невід'ємна частина мого літа, підійдуть і сережки-кільця, і незвичні окуляри.

5) Пудра для обличчя, яка здатна витримати все!

Стараюсь наносити мінімуму макіяжу в цю пору, але інколи навіть спф хочется закріпити. Мій фаворит - Paese 🥰

#summerwithmakeupclub
#summerwithmakeupclub