Spodobaieva Maryna

Shelly

Shelly

Взагалі моє знайомство відбулося з крему для рук і признаюсь я була не сильно ним задоволена, зараз я розумію, що просто не правильно обрала і по дії вони досить суттєво відрізняються. Але завдяки клубу я знову повернулася до бренду, він прямо заполонив мою стрічку одного часу. Тож хотілок ще досить багато.

Поки в мене зараз на постійній основі два помічники, це ремувер та олійка.

Shelly

Для мене виявився ідеальним варіантом особливо для педикюру. Я вже мовчу про економію часу. Але я все рівно додатково використовую кусачики, без них ніяк. Він делікатно пом'якшує шкіру, що сприяє її легкому та абсолютно безпечному усуненню з допомогою манікюрної лопатки. Звісно, якщо поруч будуть якісь ушкодження він може трішки підпікати.

Особливості ремувера для кутикули від бренда Shelly з опису:

  • професійна лужна формула – водний розчин гідроксиду калію; ефективно
  • пом'якшує кутикулу, що значно полегшує її видалення;
  • швидкодієвий;
  • не містить агресивних компонентів, тому не чинить деструктивного впливу на шкіру та натуральні нігті;
  • не викликає дискомфортних відчуттів;
  • надзвичайно зручний у використанні;
  • можна застосовувати під час виконання як манікюру, так і педикюру.

Взагалі тут тільки один суттєвий мінус, на горлишку не вистачає дозатора, досить багато продукту стікаючи наноситься на нігті. Але такий же варіант є з кісточкою, то краще беріть його. В іншому вона чудова від результату до аромату.
Особливості Nail & Cuticle Oil бренда Shelly з опису:

  • живильна формула з органічними компонентами;
  • вирізняється потужними зволожувальними властивостями;
  • інтенсивно насичує нігті, кутикулу та бічні валики цілющими речовинами;
  • сприяє зміцненню пластин, бореться з їхньою ламкістю та запобігає розшаруванню;
  • містить вітамін А, який значно покращує текстуру та колір нігтів, стимулює їхнє відновлення на структурному рівні, надає глянцевого блиску;
  • збагачений екстрактом грейпфруту – природний антиоксидант;
  • вирізняється освіжальним цитрусово-грейпфрутовим ароматом.

Звісно це тільки початок, всім гарного дня🌞