Чудове зволоження, "смачний" аромат, приємне використання

Чудове зволоження, "смачний" аромат, приємне використання

Вітаю.🍓
Літом догляд за тілом переходить на новий рівень, якщо зимою можна забути нанести крем, то літом один погляд на сухі колінця відразу нагадують про важливість зволоження. Хто з таким стикався той зрозуміє.

Закінчився мій батер "Баобаб і карибська золота диня" Fresh Juice  і на заміну замовила "Полуниця і чіа"🍓. Літній аромат)
✨Стандартна пластикова банка-шайба, прозора, кришка біла, наклейки-етикетки. Зафольгована.


Аромат максимально наближений до полуниці, але все-таки є щось у ньому синтетичне.
Крем білого кольору, густий.
Мені подобається, як крем чи батер ( як пише виробник) шикарно ковзає по шкірі, його дуже приємно наносити. Кожного разу я роблю міні масаж ним, це дуже приємно. Наношу на ноги, сідниці ( не завжди), лікті. На усе тіло ні, немає потреби. Ще наношу, кожного вечора, на ступні. Роблю масажні рухи, що дає додаткове розслаблення після дня на ногах.
Результат хороший. Шкіра зволожена, ніжна на дотик, також візуально добавляє лоску.

Задоволена цими батерами на 💯%. Весь час до них повертаюся.
Вже обрала наступний, коли цей закінчиться, - "Маракуя і макадамія". Дякую за перегляд. Усім взаємного!)😘