DARIIAKOVACH

BYPHASSE. Гель для вмивання

BYPHASSE. Гель для вмивання

Привіт, красунечки🕊️

Сьогодні розповім про гель для вмивання, який вже підходить до кінця.

У мене не склались стосунки з лосьйоном-тоніком від цього бренду

Але гель справив інакші враження

Які?

BYPHASSE. Гель для вмивання

Призначення: живлення, зволоження, пом'якшення

Об'єм: 200ml

Інгредієнти: вітамін е, гамамеліс, касторова олія, саліцилова кислота

Склад:

Aqua (Water), Glycerin, Sodium Laureth Sulfate,

Triethanolamine-низькомолекулярний аміноспирт

Decyl Glucoside-м'яке неіонне ПАР, що складається з цукрів (глюкози), отриманих з кукурудзяного крохмалю, та жирних кислот кокосового горіха.

Acrylates/C10-30 Alkyl Actylate Crosspolymer, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water,

Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Polysorbate 20, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, PEG-35 Castor Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Citric Acid, CI 42090 (FD & C Blue No.1).

Окремі компоненти:

Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water-основний компонент гамамелітаннін - похідне галонової кислоти і глюкози. Завдяки високій концентрації танінів, Г.В. має в'яжучу, тонізуючу та антиоксидантну дію. Викликає звуження судин, зменшує секрецію сальних залоз.

Саліцилова кислота - це бета-гідроксикислота (BHA), тип органічної сполуки на основі вуглецю, яка природним чином зустрічається в корі верби, фруктах і овочах.Саліцилова кислота руйнує білкові містки між клітинами рогового шару. Також вона руйнує білки мікробів на шкірі - звідси антисептичний ефект. Плюс, вона розчиняє жири і легко проникає в сальні пробки, знищуючи бактерії і очищаючи шкіру.

Castor Oil є поліетиленгліколевим похідним касторової олії. Касторова олія PEG-35 є надзвичайно безпечним і корисним інгредієнтом на основі натуральної касторової олії (Ricinus Communis Seed Oil). Використовується як поверхнево-активна речовина, миючий засіб і емульгатор.

ТОКОФЕРИЛАЦЕТАТ – продукт ацетилювання токоферолу, ефір токоферолу. Жовта кристалічна речовина, що практично не розчиняється у воді, розчиняється у спирті, ефірах, ацетоні, рослинних оліях. Ефективний як антиоксидант, що запобігає окисленню ненасичених ліпідів. Має вітамінну активність, проникаючи в глибокі шари епідермісу гідролізується у вітамін Е. Вводиться в косметичні засоби для догляду за шкірою.

Пакування

Прозора туба з блакитним відтінком, з величезними наліпками, на яких велика купа різної інформації

Кришечка фліп-топ, закривається не повністю з часом. Це видно на фото

Взагалі пакування дуже не зручне. Важко витискати продукт і постійно залишки налипають.

Консистенція

Консистенція гелеподібна, вʼязка, яку дуже важко змити. Але про ефект пізніше

Аромат

Нейтральний, простого гелю, не відчувається жодних віддушок

Отже, мої враження

В складі є SLS, що дуже негативно впливає на шкіру обличчя. Вони можуть бути в шампуні, в гелі для душу, але теж не бажано. А от для обличчя, точно ні

Я, чесно, не звернула уваги.

Тому цей гель я використовую як гель для душу, у мене є висипання на грудях, і вони значно зменшились

А от для обличчя він був жорстким, не на кожен день. Я не люблю коли шкіра очищена до скрипу

Тому як гель для вмивання він мені не підійшов, та не сподобався

Але як гель для душу доволі непоганий

А ви щось пробували від цього бренду?

Обіймаю 🤍