AsyaFox

L`Oréal Paris True Match Крем-консилер для шкіри навколо очей з гіалуроновою кислотою

L`Oréal Paris True Match Крем-консилер для шкіри навколо очей з гіалуроновою кислотою
L`Oréal Paris True Match Крем-консилер для шкіри навколо очей з гіалуроновою кислотою
L`Oréal Paris True Match Крем-консилер для шкіри навколо очей з гіалуроновою кислотою

L`Oréal Paris True Match Ivory beige

Крем-консилер для шкіри навколо очей з гіалуроновою кислотою

Опис від виробника:

Особливості L'Oreal Paris True Match Eye-Cream In A Concealer:

- 0,5 % гіалуронової кислоти у складі;
- у палітрі 4 відтінки;
- бореться з темними колами під очима;
- має сяйний фініш;
- мінімізує помітність зморщок;
- забезпечує стійке покриттям протягом тривалого часу;
- маскує подразнення і почервоніння;
- живить і пом'якшує шкірний покрив;
- ергономічний дизайн зі зручним аплікатором;
- гарно маскує будь-які недосконалості.

Мій відгук:

Це найкращий консилер у моєму житті в плані нанесення на шкіру: він не западає в зморшки, лягає тонким кремовим шаром, має сяючий фініш. Навіть попри те що він легкої текстури , непогано перекриває синці. Нанесення дуже зручне, аплікатор працює по принципу олійок для кутикули)) кісточка дуже ніжна.

АЛЕ! Відтінок Ivory beige дуже жовтий! Це дивно, адже зазвичай відтінки коректорів та тональних засобів з такою назвою світлі, а тут буквально яскраво жовтий відтінок, і я навіть не перебільшую. На фото це не видно, але в житі це руді плями під очима. Мабуть буду змішувати з іншим засобом щоб використати до кінця. Дуже шкода, адже засіб класний, а це найсвітліший відтінок з доступних.

Дякую за увагу ! 🌸

L`Oréal Paris True Match Крем-консилер для шкіри навколо очей з гіалуроновою кислотою