Кузя Ю-а

Karaja Zero Gravity Mascara

Karaja Zero Gravity Mascara

Zero Gravity Mascara від бренду Karaja - туш зі стійкою формулою та силіконовою щіточкою, яка легко профарбовує усі вії та надійно фіксує їх на увесь день. Ефект буде просто wow, достатньо всього декількох мазків.

Я спеціально показала результат в один шар нанесення, аби закцентувати увагу на її можливості подовження вій! Це вау ефект! Я давно не зустрічала туші, з таким подовженням! Звісно, обʼєм вона дає чудовий при нашаруванні засобу. Проте подовження, воно мене вразило найбільше!

Максимально чорний пігмент для вугільних війок. Жодного комочка! Носиться чудово весь день та не осипається!

Щіточка силіконова та доволі велика для повного профарбовування кожної війки! Сама ж щіточка має різного розміру ворсинки, чим гарно розпроділяє туш.

Тюбик пузатий, широкий і величенький. Відчуваю, що тримаю в руках люкс.

Взагалі Karaja мій один з улюблених брендів вже понад 12 років. Тіні їх просто казкові. Треба й на них зробити огляд.

Сам бренд італійський, та відноситься до люксу.

Karaja Zero Gravity Mascara
Karaja Zero Gravity Mascara

Як на мене, то туш реально дуже крута. Я бачу це на віях. І чесно, я в захваті. Жодного комочка 💜

Особливості Zero Gravity Mascara від Karaja:

- пружна еластична щіточка із щетинками різної довжини;
- якісно профарбовує кожну війку;
- подовжує вії, робить їх розкішно об’ємними;
- піднімає вії вгору та фіксує у потрібному положенні, роблячи погляд більш відкритим;
- протестована та схвалена офтальмологами формула;
- глибокий чорний колір;
- не осипається та не розмивається протягом дня.