Кузя Ю-а

Бальзам та маска для сухого й в'юнкого волосся Sue Repair

Бальзам та маска для сухого й в'юнкого волосся Sue Repair

Я люблю своє волосся і частенько його тішу якісним доглядом. Обожнюю натуральність у засобах, іноді ж звісно кайфую і від хімічних, бо буває такий вау ефект. Ну хто не грішить))

Але, якщо говорити про натуральний догляд, то одним з найкращих можна вважати бренд sue!

Я обрала бальзам і маску для сухого та головне вʼюнкого волосся! Шампунь маю інший.

Регулярне використання продуктів дарують локонам м'якість розчісування, м'якість, шовковистість, гладкість і сяйний вигляд.

Додам одразу, що ароматів в засобів, що б яскраво виражених - немає. Врахуйте це! Це - натуральна косметика.

Бальзам та маска для сухого й в'юнкого волосся Sue Repair

Бальзам збагачений гідролізованим кератином, молочною кислотою, маслом кокоса, оліями броколі і макадамії, а також вітаміном Е. Інгредієнти гарантують оптимальне зволоження, живлять цінними речовинами, регенерують пошкоджені ділянки, пом'якшують і відновлюють пасма.

Вже під час миття відчуття облегшення волосся та наповнення.

Але тому, що маю кучерики (хто має теж - зрозуміє), я частенько додаю до рутини ще й маску. Не окремо, а саме ще. Тобто і бальзам, і маску. Не кидайте тапками, але це мій ідеальний рецепт у цьому комплексі і мені подобається результат!

Формула засобу SUE полегшує розчісування та укладання, а також допомагає сформувати гарні розділені пасма. Більше жодної сплутаності та посічених кінчиків!

Особливості маски для сухого, кучерявого фарбованого волосся від Sue:

- олія манго живить і відновлює волосся від коренів до кінчиків;
- олія жожоба покращує структуру волосся без обтяження;
- протеїни пшениці добре живлять і сприяють відновленню пошкодженого волосся;
- кератин відновлює волосся зсередини завдяки невеликому розміру молекули;
- Д-пантенол має інтенсивні пом'якшувальні властивості;
- інулін ефективно зволожує і запобігає січенню волосся;
- без спирту, синтетичних барвників, ароматизаторів, парабенів;
- cruelty-free, підходить для веганів;
– протестовано під дерматологічним контролем.

А от і результат! Волосся здорове, блистить, слухняне. Я балдію

і хочу його постійно торкатись. Кучерик до кучерика 🥰

Так, природа дає чудові інгредієнти, а бренди, саме рідні, українські, створюють з них шедеври!