Альона Нойвілль

Повернення старого товариша. L'Oreal True Match Super Blendable Foundation

Повернення старого товариша. L'Oreal True Match Super Blendable Foundation

«Адже я цього варта», – подумала я і, замість того щоб спробувати якийсь новий продукт, придбала L'Oreal True Match. Це не перший мій марафон із тональними від цієї фірми, і я кожного разу сподіваюся здивуватися.

Очікування:

  • Тонке та рівномірне нанесення
  • Відсутність липкості після висихання
  • Сатиновий фініш
  • Пролонгована носка (7+ годин)
  • Гарна змішуваність зі шкірою
  • «Дружба» з різними типами консилерів
  • Підійде сухій шкірі з першими віковими ознаками

Я користувалася згаданою основою чотири роки тому в клієнтських макіяжах, і це була не найлегша тоналка для роботи на комусь іншому, окрім себе. Вона плямила на недостатньо зволоженій шкірі, западала в пори і загалом підкреслювала текстуру. Я любила її за тонке, невагоме нанесення, але врешті змушена була перевести з клієнтської косметички в особисту, бо це була просто мука – кожного разу намагатися розтушувати «залиплу» ділянку. А виявилося, основна проблема була в тому, що в роботі я не користувалася б’юті-блендером, а тільки пензлями. Як тільки я почала наносити True Match «яєчком», вона підкорилася моїй волі та стала просто лагідним котиком. Отже, через чотири роки я вирішила повторити цей досвід з оновленою упаковкою і, мабуть, формулою – бо за такий довгий час на виробництві L'Oreal майже напевне «підтягнули» певні моменти під вимогу часу. Я придбала найсвітліший холодний відтінок, який знайшла у фізичному магазині, 1.75.С Cool undertone. Магазин канадський, тому назви та маркування можуть відрізнятися.

Повернення старого товариша. L'Oreal True Match Super Blendable Foundation

Реальність:

  • Чудово наноситься спонжем і плямисто – пензликом. Тут нічого не помінялося ))) Під «яєчком» крем слухняно розподіляється по обличчю, і лише сухі ділянки можуть підвести. У мене такі на крилах носа, тому «западання» відбулося лише там.
  • Ура, він не липкий! Прекрасна основа на літо. Ще й на екрані телефону майже не відбивається.
  • Фініш після висихання невагомий, ледь підсвічений. У мене пудри не попросив, але це все дуже індивідуально.
  • Носила тональний з 10 ранку до 10 вечора, не припудрювалася, не поправляла. Трохи зліз з носа та підборіддя, решта обличчя у «первозданному» вигляді.
  • Зі шкірою змішується добре, як і заявлялося виробником. Ефекту маски не дає, поверх шкіри не «сидить». Мої веснянки та родимки залишилися при мені, а от почервоніння та постакне приховалися дуже непогано.
  • Щодо консилерів – тут варто розуміти, що жирні формули, які самі не фіксуються, можуть «роз’їсти» флюїдний тональний, як цей. Тому і консилер варто обирати теж флюїдний або максимально тонкий.
  • Так, L'Oreal True Match може гарно подружитися із сухою текстурною або віковою шкірою, але тут є нюанси нанесення. Аби він не залипав, шкіру треба дуже, прям дуже гарно зволожити, а потім попрацювати спонжем.

У висновку: якщо треба терміново щось купити, а експериментувати з формулами немає часу та натхнення – ось гарний, перевірений роками тональний на літо.