kurdzhyieva

L’Oréal аква-флюїд незамінний влітку

L’Oréal аква-флюїд незамінний влітку

Привіт красуні ✋

Сьогодні піде мова про незамінну річ, мій фаворит влітку - сироватку для масажу обличчя, базу під макіяж, крем на ніч та легенький флюїд ( як ви зрозуміли, я використовую її просто для всього) для обличчя від Лореаль. Це, дівчата, просто знахідка. Хто ще не спробував, чого ви чекаєте? 😁 Вартує кожної своєї гривні.

В мене чутлива, схильна до алергії, то жирна, то суха шкіра, 🤪і підібрати щось для неї дуже важко, перебробувала безліч кремів та сироваток різних цінових категорій, але саме цей продукт - замінив мені все😍. Дуже легенький, простий у використанні, якщо більше нанести- можна робити массаж обличчя, якщо менше, то як база під макіяж та денний флюїд, він в мене на всі випадки життя тепер😉

Моє обличчя дуже задоволене, що я нарешті знайшла те, що йому підходить і йому більше не потрібно потерпати від алергій, коли його власниця знову захоче щось спробувати😁

Дуже швидко поглинається, шкіра зволожена, сяюча та відпочивша, якби був ще один такий, але з СПФОм, то ціни йому не було, аде я усе ж таки знайшла класний продукт на літо з високим ступенем захисту не за всі гроші світу 😁 - про нього у наступному пості буде.

Раджу всім своїм подружкам, і вам, мої читачі🤗

Як ваші враження, чи користувалися? Чекаю на фідбек❤️

L’Oréal аква-флюїд незамінний влітку
L’Oréal аква-флюїд незамінний влітку
L’Oréal аква-флюїд незамінний влітку