Дарина🦉

Багатофункціональний заспокійливий гель з алое вера

Багатофункціональний заспокійливий гель з алое вера
Багатофункціональний заспокійливий гель з алое вера

Всім привіт!

Сьогодні хочу поділитися з вами своїми враження щодо заспокійливого гелю з алое вера Jkosmec. Скажу одразу, що на позитівні враження я не разраховувала, бо з корейською косметикою мені не щастить.

Що обіцяє виробник:

- має протизапальні та заспокійливі властивості;

- ефективно покращує кровообіг, знімає набряки;

- активно бореться з почервоніннями, подразненням, лущенням;

- мінімізує ризик появи сухості;

- блокує дію УФ-променів;

- екстракт соку алоє вера глибоко зволожує шкіру;

- нормалізує роботу сальних залоз;

- усуває надлишки себуму;

- має антиоксидантні властивості.

Тож дивимось.

1. Зовнішній вигляд

Напів прозора баночка, з товстого пластика. Кришечка міцно закручивається. В середині є пластикова захісна мембрана. Об'єм 300 мл.

Багатофункціональний заспокійливий гель з алое вера
Багатофункціональний заспокійливий гель з алое вера

2. Аромат та консістенція.

Приємний легкий аромат свіжості з поєднанням алоє. Не навязливий, на шкірі зовсім не відчувається. Текстура - доволі густий гель, прозорого кольору, приємний на дотик.

3. Склад:

Water, Aloe Barbadensis Leaf Juice (10ppm), Methylpropanediol, Butylene Glycol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Disodium EDTA, Carbomer,Chlorphenesin, Phenoxyethanol,Fragrance.

4. Враження від застосування.

Користувалася я їм всього чотири рази, і мені вже достатьо щоб зробити висновки.

Тож цей гель для мене знахідка!!! Я була приємна враженна.

По-перше я спробувала його після гоління, це прям топ, миттєво заспоює шкіру та дуже гарно зволожує.

По-друге - спробувала на обличчі, бо біля носа та на підборідді були лущення , та сухі зони на щоці, і знов приємне здивування, після двох разів шкіра як нова.

Дуже гарно лягає на шкіру, не залишає слідів та запаху, швидко вбирається, не яких алергічних чи інших рекцій не виникало. Дуже економічний в використанні (цієї баночки на пів року точно вистачить, а може і на більше).

Я не багато спробувала гелів з алоє, звісно що напевне є набато кращі засоби, але цей мені дуже полюбився, така багатофункціональна виручалочка! Тож подарунком я цілком задоволена!

А з якими гелями з алоє знайомі ви, які би порекомендували?

Всім дякую за увагу!