Трискіба Яна

Мій літній образ на кожен день

Мій літній образ на кожен день
Мій літній образ на кожен день

Всім привіт!😊

В цю пору, не дуже хочеться щільності і багато шарів, в макіяжі, от тональний від Maybelline мені саме 02 тон(самий світлий в лінійці) вже хочеться використати, під трішки засмагу, або засмаглий образ, хоча шкіра в мене бліда весь рік, як мені здається, наносила тон спонжем, саме тонко виходить, не дуже якісь недоліки перекриває, в цілому нормально, плюс консилером підправила деякі нюнси і гуд👌

Пудра Focallure 04 тон рожевий, люблю її, формула без тальку, гарно матує.

Lamel хайлайтер для брів темний відтінок, швидко оформити брови, підправила прогалини рандомним олівцем, і все, сяяння немає, тому мені ок.

Палетка Eveline Cosmetics wonder match 01, румяна чудові, хайлайтер золотистий, вже якраз на цю пору, бронзер 50_50 не погано.

На губах соло lovit 01 олівець помада, холодний тон, якогось лате, не світлий на моїх губах, комфортна текстура, напів матова, не гірчить в роті, гарно тримається контур, після їжі центру немає, але мені дуже подобаєть, можна взяти з собою підправити, навіть в саму маленьку сумочку, я ще бачила 05 тон рожевий з холоднинкою, типу припиленої троянди, гарний дуже. Тепер думаю, чи буде в наявності)

Фото до і після їжі, свотч олівця помади

Дякую за увагу, мирного тихого дня нам всім🌸

Мій літній образ на кожен день
Мій літній образ на кожен день
Мій літній образ на кожен день
Трискіба Яна
20
Підписники
0