Zhukovka

Тобі потрібен захист !

Тобі потрібен захист !

Привіт усім красуням, котрі старанно піклуються про стан своєї шкіри . Сонцезахист є одним із найголовнішим критеріїв збереження її здоров'я ☀️ Тож сьогодні я підготувала для вас огляд на НОВИНКУ від українського бренду натуральної косметики Joko Blend

Тобі потрібен захист !

Крем приїхав до мене у картонній коробочці , на якій представлена вся необхідна інформація : , склад , спосіб застосування, протипоказання і тд.

Флакончик виконаний із якісного пластику і хизується сонячним жовтим кольором ☀️

Помповий дозатор з носиком неймовірно зручний у використанні . Він помірно та дозовано видає необхідну кількість санскріну. Має силіконову заглушку , тож сміливо можна кидати в улюблену сумочку 👜

Консистенція кремова, жовтуватого кольору, вона однорідна та легенька , лягає рівномірно і не обтяжує обличчя 🪷 Поглинається швидко , не залишаючи за собою липкості і жирного блиску. Фініш - природне сяйво 🙂

Спосіб застосування : за 20хв до виходу на вулицю намастити крем на обличчя 🐣 Поновлювати кожні 2-3год.

Крем викликає захват і тільки, адже підібрати санскін , котрий буде комфортним протягом цілого дня дуже складно , але Joko Blend вдалося розробити приємну формулу ! Мені подобається, що шкіра з ним зволожена та надійно захищена , адже SPF 30+ блокує до 97% сонячних променів ! Обличчя з ним виглядає здорово і це найголовніше ! Тому , якщо ви ще у пошуках надійного літнього помічника , раджу приглянутись ! У них також вийшов крем з SPF 50+ , тому вибір за тобою 😉

Склад некомедогонний і дуже багатий, тож я виділю основні компоненти :
☀️Ethylhexyl methoxycinnamate - санскрін
☀️Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate - санскрін
☀️Bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine - санскрін
💧Glycerin - зволожувач
💧Butyrospermum parkii (Shea) Butter - емолент, зволожує та пом'якшує шкіру
💧Panthenol - зволожувач , заспокоює шкіру
💧Tocopheryl acetate - вітамін Е
💧Aloe barbadensis Leaf Extract - емолент, заспокійливий, зволожувач
💧Centella asiatica extract - антиоксидант , заспокійливий , зволожувач