DARIIAKOVACH

OLD SPICE. Не лише для чоловіків?

OLD SPICE. Не лише для чоловіків?

Привіт, красунечки 🕊️

Гарний вигляд важливо мати не лише мені, а і моєму чоловіку. То ж, сьогодні покажу його придбання, які не лише його, як виявилось)

Дезодорант, що сподобався більше за всім відомих вовків👀

СКЛАД

Dipropylene Glycol, Aqua, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Poloxamine 1307, Parfum, PPG-3 Myristyl Ether, Tetrasodium EDTA, Linalool, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, CI 42090

Дезодорант не містить алюмінію!

Упакування

Червоний пластиковий флакон, що може перероблятись. Внизу є колесо, яке прокручує сам продукт. Ковпачок і захисний прозорий ковпачок.

Аромат

Аромат з водянистими нотами, доповненими цитрусом, які лягають на розкішну основу з деревини й мускусу

Дезодорант не залишає ані білих, ані жовтих плям і тримає захист впродовж доби

Я не користуюсь, але від чоловіка так пахне, що хочеться взяти і собі 🤭

Справжній, чоловічий, важкий аромат.

Мені дуже подобається і навіть більше за вовків, та з усіх серій, що я слухала-цей аромат найкращий

Щоразу чоловік обирає різні аромати, цього разу на огляді нічна пантера)

Гель має чудовий аромат з нотами шоколаду та сандала. Хоча написано vanilla, а ми обидвоє терпіти не можемо ваніль в будь-чому окрім випічки)

СКЛАД

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Sodium Citrate, Sodium Xylenesulfonate, Sodium Benzoate, Limonene, Citric Acid, Linalool, Hexyl Cinnamal, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcohol, Geraniol, Coumarin, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone, CI 42090, CI 19140.

В цілому нормальний, нема силіконів і слава Богу, але є sls і пишна піна

Про аромат я вже сказала, гарний важкий, деревний і злегка солодкий аромат. Шоколад і сандал, ще можливо трохи цитрусу. Але ванілі я не відчуваю.

Упакування

Класична червона пластикова пляшка з сірою кришкою фліп-топ.

На наліпках вся важлива інформація

Також пляшки у old spice підлягають переробці

Консистенція

По-перше, колір. Такий гарний, морської хвилі

Консистенція доволі рідка і треба зовсім трохи, щоб зробити пишну піну

Чоловік використовує цей засіб і як гель для душу, і як шампунь.

Йому все підходить, гарно очищує, не провокує лупу (як мої шампуні)

То ж, я вирішила спробувати і собі

Час від часу я беру його олд спайс, коли моє волосся знущається наді мною і залишається брудним навіть після 3 миттів шампунем підряд. Або ж якийсь шампунь мені не підходить та провокує висипи чи лупу

Отже, результат ви бачите самі

А я скажу лиш, що мені подобається ефект і саме цей варіант не сушить шкіру, та не зробив з мого волосся солому.

Але так не з усіма old spice, є варіанти, що не підходили. Не знаю з чим повʼязано

То ж, що цей гель-шампунь, що дезодорант я можу сміливо рекомендувати спробувати

А які аромати old spice любите ви? І чи пробували ці засоби?

Обіймаю🤍