𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Термобрашинг Olivia Garden Expert Blowout SPEED Wavy Bristles WHITE&GREY 35 мм

Термобрашинг Olivia Garden Expert Blowout SPEED Wavy Bristles WHITE&GREY 35 мм
Термобрашинг Olivia Garden Expert Blowout SPEED Wavy Bristles WHITE&GREY 35 мм

При виборі щітки-браш вирішила надати перевагу відомому виробнику Olivia Garden.

Термобрашинг Olivia Garden Expert Blowout SPEED Wavy Bristles WHITE&GREY 35 мм

У бренда дуже великий асортимент професійних брашів, тому я навіть трохи розгубилася, який саме обрати. Давно не користувалася такими, тому довго думала, яку обрати серію, діаметр і довжину корпусу, щоб мені було зручно. Врешті зупинила вибір на Expert Blowout SPEED Wavy Bristles WHITE&GREY 35 мм.

Це лінійка термобрашингів в оновленому дизайні з подовженим корпусом.
Щітка-браш зроблена якісно, в приємних сіро- білих кольорах. Вона дуже легка. Запах відсутній.
Матеріал корпусу з кераміки (ceramic+ion), щетина з нейлону з антистатичним покриттям. Усі щетинки хвилясті.

Ручка має гумове покриття, вона ергономічна, зручно лежить в руці. Внизу рукоятка оснащена висувним роздільником пасом. Думаю це дуже у нагоді перукарям, щоб розділяти волосся по проборам, та мені поки що він не потрібен, не користуюся.

Враження від цього термобрашингу у мене позитивні. Взагалі, якщо ніколи не користувалися подібними, або давно, то потрібен час, щоб звикнути, бо даний аксесуар потребує певних маневрів і в принципі навиків, щоб добре ним володіти, бо однозначно потрібна особлива техніка.

Щетинки брашу не дряпають шкіру, вони добре охоплюють прядки пасом, не видирають волоски.
Термобрашинг гарно витягує волосся і за його допомогою можна надати не тільки об'єм біля коренів, а й по всій довжині.

Сушіння з укладкою волосся займає приблизно такий же час, як і з другими аксесуарами.
Щітка продувається, а сам матеріал не нагрівається, щоб зашкодити волоссю.
Воно дійсно не електризується ні в процесі, ні після.

Подовжений корпус дозволяє охоплювати більш значну частину пасом, але для домашнього використання думаю, що мені підійшла б і звичайна (менша по довжині). Для перукарів мабуть саме цей варіант найбільш актуальний. Хоча, я брашингом повністю задоволена, мені подобається робити з ним укладку і влаштовує кінцевий результат. Діаметр теж видався зручним.

Після сушіння на щітці залишається волосся, але не тому, що вона його видирає, а із-за того, що зараз моє волосся в цей період випадає трохи більше, ніж звичайно. По відчуттям користування щіткою приємне, вона не чинить ніякого дискомфорту.
Загалом я задоволена, що придбала цей термобрашинг, нарікань поки що не має.