DARIIAKOVACH

Гарний день починається з Mermade

Гарний день починається з Mermade

Привіт, красунечки 🕊️

Ох, треба було бачити мене, яка оновлювала програму пошти з думками «прийшло чи нє», «ну коли вже»

Бо вже дуже кортіло потримати в руках таку бажану новинку

Я не тримаю інтриг, це…

Отже, Які основні переваги?

Покращення мікроциркуляції крові та лімфатичного стоку: Сприяє зменшенню набряклості, видаленню токсинів та покращенню відтоку надлишкової рідини з тканин.

Ефективне відлущування та очищення шкіри: Допомагає видалити забруднення та відмерлі клітини шкіри, залишаючи шкіру оксамитовою та гладенькою.

Збільшення еластичності та тонусу шкіри: Завдяки зігріваючому ефекту, стимулюється синтез колагену та еластину, що забезпечує підтримку та пружність шкіри.

Ключові компоненти:

Олія дерева ши - Забезпечує інтенсивне живлення шкіри, робить її більш м'якою та гладенькою, сприяє збереженню вологи на поверхні шкіри та відновленню еластичності.

Олія авокадо - Багата жирними кислотами та вітамінами, живить та зволожує шкіру, допомагає утримати вологу, сприяє зменшенню сухості та зняття проявів подразнення.

Ваніліл Бутиловий Етер - Активний зігріваючий компонент - збільшує кровообіг, що допомагає поліпшити відновлювальні процеси в шкірі, стимулює регенерацію та зменшує відчуття стягнутості, надаючи теплий і розслаблюючий ефект.

Аромат:

Сироватка має легкий та солодкий аромат з нотами ванілі та мигдалю.

До речі, аромат дуже приємний хоч я не фанатка ванілі, тут я її не впізнала

Упакування:

Пластикова класична баночка з рожевою кришечкою, на ній дуже красива наліпка, дівчачого рожевого кольору

Сам скраб також дуже гарного кольору, такий красивий відтінок рожевого

Прям дуже стильна колекція

Це перше враження, я зроблю окремий детальний допис вже користуючись довготривало

Отже, скраб цукровий і скрабує доволі мʼяко. Не дряпає шкіру, відчуття приємні

А от підпікає добре) Але не сильно, більше приємне тепло, аніж печіння

Скоріше за все, основний hot ефект, з іншими продуктами серії

Які я тепер хочу, адже скраб мені вже подобається 🙈

Дякую MERMADE за можливість протестувати цю неймовірну hot новинку однією з перших🤍

Обіймаю 🤍