Tanserb

Versace Yellow Diamond Intense

Versace Yellow Diamond Intense

Я дуже люблю легкі, свіжі, цитрусові, фуженрі парфуми. Їх я ношу весь рік, не залежно від погоди. Саме такі парфуми мені ближче по духу та подобаються. Тому, вирішила я познайомитись, нарешті з цитрусовим варіантом Діаманта Версаче, та ще й з додавочкою Інтенс

Versace Yellow Diamond Intense

Yellow Diamond Intense Versace - це парфум для жінок, він належить до групи квіткові.

Випущено у 2014 році.

Піраміда :

  • Верхні ноти: Цитрон, Груша, Неролі та Бергамот;
  • середні ноти: Квітка апельсина, Фрезія, Жасмін та Османтус;
  • базові ноти: Гваяк, Мускус, Амбра та Бензоїн.

Літо – ідеальна пора року для цитрусових парфумів. Думала я, коли покупала цей пробник. Але, перший же затест цього аромату ввів мене в замішання: а де тут цитруси?!?! У піраміді вони стоять на верхніх нотах. А зовсім трохи їх чую вже у серці

А на старті були біли квіти. Багато свіжих білих квітів. Вони звучать не нудотно, красиво, але ні груші, ні цитрусових. Коли аромат усаджується на шкірі, ось тоді дуже делікатні цитрусові акорди обромляють квітучий аромат та роблять його трохи спокійнішим, свіжішим. Але самі по собі цитруси не виділяються зовсім. А ось грушу я не відчуваю зовсім

А ось при другому затесті я почула цитрусові нотки ну дуже гарно! З самого початку цитрусовий вибух, потім вони стали спокійнішими, але все ж таки, я їх гарно відчувала в букеті з білими квітами.

Цей парфум дуже жіночний, ніжний, квітковий, весняний, красивий. Така собі класика, яка дуже багатьом сподобається.

Не розумію, чому я цей парфум так дивно відчуваю. Може це залежить від погоди, температури, чи настрію. Але ось такий він різний. Але гарний!