Kate Filonenko

Антибактеріальний засіб для інтимної гігієни Lactacyd Pharma Proteccion

Антибактеріальний засіб для інтимної гігієни Lactacyd Pharma Proteccion

З засобами ТМ Lactacyd знайома вже давно. Вони делікатно очищують ніжну зону не пошкоджуючи ph та природню мікрофлору. Сьогодні хочу розповісти про засоби Lactacyd Pharma. Лінійка Pharma продається переважно в аптеках і має дещо інший склад, та більний об'єм (250ml), ніж звичайні засоби Lactacyd.
Засіб «Lactacyd Pharma» Антибактеріальний має pH 3,5 зміцнює природний захист інтимної зони, містить натуральні антибактеріальні інгредієнти, що пригнічують ріст шкідливих бактерій і запобігають виникненню інфекцій і неприємного запаху.


Lactacyd Pharma з антибактеріальними компонентами (синенький) розроблений спеціально для захисту інтимної зони у особливі періоди, коли мікрофлора жінки ослаблена і існує високий ризик інфекції, таких як: менструація, вагітність, післяпологовий період, прийом ліків, заняття спортом. Він стимулює зміцнення корисної мікрофлори, та пригнічує патогенні бактерії.
Підходить для щоденного використання.

Я купувала його під час вагітності і а ні протягом всього періоду вагітності, а ні після пологів жодних неприємних моментів не було. Засіб має приємний запах, досить гарно піниться, не пече і не сушить. Дуже хороший і безпечний засіб для догляду за ніжною зоною та попередження різних неприємностей. Хочу відмітити, що використовується він досить економно, мені повного натиску помпи забагато. Дозатор зручний, не плюється і не протікає.
Перед антибактеріальним засобом був лагідний (рожевий) і він також мені сподобався.
Рекомендую, дуже хороший засіб!

Антибактеріальний засіб для інтимної гігієни Lactacyd Pharma Proteccion
Антибактеріальний засіб для інтимної гігієни Lactacyd Pharma Proteccion
Антибактеріальний засіб для інтимної гігієни Lactacyd Pharma Proteccion
Антибактеріальний засіб для інтимної гігієни Lactacyd Pharma Proteccion
Антибактеріальний засіб для інтимної гігієни Lactacyd Pharma Proteccion