Mond

Натуральні засоби для жіночого здоров'я

Натуральні засоби для жіночого здоров'я

1. Для здоров'я кишківника обрала капсули Брейкблок:

- здійснюють комплексну дію на шлунок, печінку та кишківник, нормалізуючи процеси травлення, засвоєння поживних речовин .

Склад:

- Квітки ромашки (Chamomilla recutita)

- Пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи

- Корінь аїру (Acorus calamus)

- Цмин пісковий (Helichrysum arenarium)

- Насіння фенхелю (Foeniculum vulgare)

- Насіння льону (Linum usitatissimum)

- М’ята перцева (Mentha piperita)

- Звіробій (Hypericum perforatum)

Приймати: по 1 капсулі 2 рази на день до їжі, запиваючи водою.

Дозволено дітям з 5 років (дозування за інструкцією).

Курс вживання: 30-45 днів.

Тобто, на один курс потрібно дві пачки.

Оскільки, у складі є жовчогінні трави, а мені не можна їх багато вживати, тому зупинилася на одній упаковці.

За результатом прийому продовж 15 днів, можу сказати, що позитивний вплив на ШКТ є. Їжа краще перетравляється, зберігається відчуття легкості.

Мінус засобу: приймати потрібно довго, щоб відчути результат. Але, можна пробачити це, адже засіб повністю натуральний.

Натуральні засоби для жіночого здоров'я
Натуральні засоби для жіночого здоров'я
Натуральні засоби для жіночого здоров'я
Натуральні засоби для жіночого здоров'я
Натуральні засоби для жіночого здоров'я
Натуральні засоби для жіночого здоров'я
Натуральні засоби для жіночого здоров'я
Натуральні засоби для жіночого здоров'я

2. Пророщені зерна

Вони є у різних упаковках. У мене м'яка упаковка на 150 гр.

Це справжнє джерело вітамінів, макро- та мікроелементів, амінокислот, ферментів, фітогормонів, клітковини та інших біологічно активних речовин.

Пророщені зерна можна вживати дітям від 3х років, вігітним, людям похилого віку, людям після лікувальних терапій і операцій. Будуть корисні усім для зміцнення імунітету і нормалізацію функціонування організму.

Склад максимально простий: подрібнені пророщені зерна вівса, ячменю, пшениці, кукурудзи.

Приймати: 1 ст.ложку в день.

Смак злаковий, не дуже смачний. Можна додовати у воду, сік, кефір, йогурт, каші тощо. Особливо сподобалося додавати у йогурт без цукру (чим натуральніше, тим краще), поєднуючи з ягодами і фруктами.

Після такого перекусу деякий час зберігається відсутність голоду (довше ніж звичайно, але не зникає зовсім).

Недолік той самий: треба довго вживати.

Курс: 2 місяці.

3. Гель для інтимної гігієни Citrus

У мене маленький формат на 30 мл.

Гель має антибактеріальну й дезодорувальну дію.

Активні компоненти: Рослинні ПАР з кокосу та мигдалю, настоянка кориці, настоянка гвоздики, олія макадамії, оцет яблучний та алантоїн, ефірні олії лемонграсу, апельсина, грейпфрута.

Гель має явний цитрусовий аромат, легку текстуру, добре пінеться.

Хвилювалася, що цитрусові компоненти можуть викликати роздратування. Але, гель відмінно себе показав. Відчуття чистоти зберігається довго, шкіру не сушить.

Мені продукція Choice дуже сподобалася.

Якщо шукаєте еко-засоби для краси і догляду, то варто звернути увагу на Choice.