MAXIMOVA🌷

Парфумований крем для рук Mermade Night In Paris

Парфумований крем для рук Mermade Night In Paris

Я люблю кремчики для рук з ефектом «він ніби є, але водночас і немає»😁 Заплутула вас? А все просто, зараз поясню.

Мені не подобається масний ефект на руках, люблю кремчики, які роблять свою справу і швидко всотуються. Mermade Night In Paris - саме така історія.

Але розпочати цей відгук хочеться зі слів «Бонжур, дорогенькі! На огляді естетичний крем у витонченій тубі з неймовірним ароматом». Пропоную поближче його роздивитись у відео.

Парфумований крем для рук Mermade Night In Paris

Основа туби має металеве обмеження, яке перед використанням потрібно відкрити зворотньою стороною кришки. Має симпатичний дизайн, на упакуванні вказана вся інформація про продукт. Розмір зручний, щоб покласти до сумочки.

1) Комплекс олій та баттерів на основі олії авокадо, баттеру Ши та манго - інтенсивно живить шкіру, повертаючи їй сяяння та природну красу;

2) Вітаміни А, Е, С, В5 - допоможуть відновити шкіру та запустити процес регенерації пошкодженої шкіри, знімаючи почервоніння та заспокоюючи подразнені ділянки.

Перше, що хочеться відзначити - це аромат. Він дуже приємний, найяскравіше відчувається виненька🍒

Сам крем білого кольору, за структурою густий. Його легко розподіляти по руках. Основні переваги його дії для мене це:

  • швидше всотування без масного ефекту
  • моментальне зволоження
  • рятує дуже суху шкіру, якщо намастити щільним шаром на ніч, зранку руки стають м’якими і нижніми
  • люблю його в користовувати в зимній період, крем рятує від обвітрювання, живить та відновлює
  • а влітку руки сохнуть через воду, тому крем допомагає підтримувати шкіру в гарному стані