OKazkova

Потішила з першого використання

Потішила з першого використання

Цей пробничок маски я отримала в подарунок до крему від Mr.Scrubber, про який планую розповісти трошки пізніше. Я саме придивлялась засоби для ефективного живлення волосся, тож такий подаруночок був дуже актуальним. Одразу й затестила.

Пакування. Масочка міститься у рожевому пакетику об’ємом 7 мл. Такої кількості вистачило на одне застосування. Спереду на пакетику назва та перелік корисностей у складі. Ззаду вся необхідна інформація: опис, склад, спосіб застосування, протипоказання та умови зберігання. А ще є дуже приємна позначка про те, що продукт не тестувався на тваринках💕

Потішила з першого використання

Корисності у складі:

  • гідролізований рослинний протеїн чинить відновлювальну дію;
  • натуральний імбирний екстракт стимулює кровообіг у шкірі голови та прискорює ріст волосся;
  • екстракт лопуха згладжує нерівності структури;
  • екстракт календули забезпечує захист волосся від зовнішніх чинників;
  • екстракт живокосту допомагає боротися з лупою;
  • екстракт кори дуба зміцнює волосся, усуває ламкість і надає об'єм;
  • екстракт дині, збагачений цинком, дарує дзеркальний блиск і гладкість;
  • екстракт розмарину знижує вироблення себуму та перешкоджає появі жирного блиску;
  • екстракт пижма звичайного прискорює процес загоєння пошкодженої шкіри голови;
  • комплекс вітамінів забезпечує зміцнення коренів волосся і надає пружність.

Консистенція, аромат. Консистенція ніжна, кремова, нежирна. Комфортно розподіляється по волоссю. Аромат легкий, приємний, ненав’язливий.

Спосіб використання. Нанести невелику кількість засобу на вологе волосся. Легко масажуючи, розподілити його по всій довжині. Тримати на волоссі 5-10 хвилин. Ретельно змити водою.

Враження:

✨ масочка комфортна у використанні

✨ робить волосся приємним на дотик

✨ полегшує розчісування

✨ надає волоссю гарний блиск та доглянутий вигляд

Моє пористе фарбоване волосся все ще трошечки розпушується, як і після будь-яких бальзамів/кондиціонерів/масочок. Тож гадаю, що треба ще додати у догляд якусь олійку чи щось таке. Але навіть без додаткових засобів ця масочка дуже потішила🥰

До речі, акція “Придбайте продукцію Mr.Scrubber та отримайте у подарунок набір зразків” діє ще 18 днів😉

Дякую за увагу🫶