banmana

Скраб для тіла Fresh Juice Asian Pear & Papaya: справжня насолода для вашої шкіри!

Скраб для тіла Fresh Juice Asian Pear & Papaya: справжня насолода для вашої шкіри!

Чому він крутий:

  • Неймовірний аромат: Цей скраб має ніжний, але стійкий аромат груші та папаї, який не нагадує хімозні запахи. Він наповнює ванну кімнату приємними фруктовими нотками та дарує відчуття релаксу.
  • Ефективне очищення: Завдяки натуральним кристалам тростинного цукру, скраб делікатно відлущує ороговілі клітини шкіри, роблячи її гладенькою, шовковистою та сяючою.
  • Глибоке зволоження: Олії моринги та ши, що входять до складу скрабу, чудово живлять та зволожують шкіру, роблячи її м'якою та еластичною.
  • Боротьба з целюлітом: Регулярне використання скрабу допоможе вам позбутися целюліту та зробити шкіру більш підтягнутою.
  • Легкий масажний ефект: Під час нанесення скрабу ви відчуєте приємний масажний ефект, який покращує кровообіг та насичує шкіру киснем.

Порівнюючи з шоколадним скрабом Fresh Juice, можу сміливо сказати, що Asian Pear & Papaya в сто разів кращий! Він має більш ніжний аромат, приємну текстуру, схожу на зацукрований мед, та й ефект від його використання просто неймовірний.

Моя шкіра після використання цього скрабу стає гладкою, оксамитовою та сяючою.

Скраб для тіла Fresh Juice Asian Pear & Papaya: справжня насолода для вашої шкіри!

Я тільки зараз побачила, що вона для волосся, але мені здається моє застосовування краще. Я наливаю гель для душу всередину, додаю трохи води і виходить економно та багато піни)

Чому варто обрати щітку-масажер CS081R?

  • Подвійна функція)
  • М'яка робоча поверхня: Силіконові щетинки щітки дуже м'які та приємні на дотик. Вони не пошкоджують шкіру голови, навіть чутливу, та дбайливо очищають волосся.
  • Рівномірний розподіл шампуню/гелю: Завдяки щітці ви зможете краще спінити шампунь та рівномірно розподілити його, що значно покращить ефективність його дії.
  • Зручність у використанні: Щітка має ергономічну ручку, яка зручно лягає в руку та не вислизає під час використання.
  • Стійкість до впливів: Щітка виготовлена з якісних матеріалів, стійких до води та косметичних засобів.