K_Filonenko

Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3

Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3
Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3

Користуюся пінцетом Staleks 10/3 зі скошеними кромками вже років 4 і це мій улюблений варіант. Ідеальний зріз, змикання, захоплення волосинок, приємна ручка, дуже якісно зроблений, добре лежить в руці. Не гнеться. Я без нього не уявляю свого догляду за бровами, бо пінцети інших виробників значно гіршої якості, то метал гнеться, то криво змикається. Якось вирішила купити ще один пінцет від staleks. Тож купила пінцет трішки іншої форми.
Пінцет Staleks 30/3 також має скошений край, але відрізняється від свого класичного попередника широкою ручкою та матовим кінчиком. Staleks 30/3 також якісно виконаний з міцного металу, який не прогинається від натисків і не деформує цим частину, яка тримає волосинки. Добре захоплює волосся. Тримати трішки зручніше, адже ручка ширша і має спеціальні виямки, для пальців, що дуже зручно. Але через цю будову він має одий мінус. Він не відкривається так широко, як Staleks 10/3. Відстань між двома кромками пінцету не така зручна, як у 10/3. Це не впливає на сам процес корекції брів, але очищати його складніше, щоб витерти спонжем з хлоргексидином потрібно трішки пристосуватися.

Спільне:
- ідеальний зріз пінцета та змикання;
-якісний, міцний метал;
- добре тримають та захоплюють волосся;
- зручно тримати в руці;
- не деформуються від натисків та після тривалого використання;
- продаються в зручній упаковці, в якій можна потім зберігати.


Відміннності:
- у Staleks 10/3 здається трішки гостріший, глянцевий кінчик, а в Staleks 30/3 кінчик матовий;
- ручки у Staleks 30/3 є спеціальні виямки для пальців, а в Staleks 10/3 полосочки надрізи, щоб пальці не зісковзували;
- відстань між кінчиками, у Staleks 10/3 відкривається ширше;
- пінцет Staleks 10/3 легше очищувати;
- Staleks 10/3 трішечки довший.

Якщо обирати один з них, то улюбленцем для мене все ж залишився 10/3. Дуже звикла я до нього. Однозначно можу рекомендувати пінцети Staleks, бо вони ідеальні!

Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3
Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3
Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3
Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3
Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3
Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3
Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3
Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3
Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3
Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3
Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3
Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3
Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3
Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3
Порівняння пінцетів Staleks 10/3 та Staleks 30/3