Zhukovka

За це мило боролася вся сім'я !

За це мило боролася вся сім'я !

В моїй сім'ї люблять натуральне мило , подорожуючи різними країнами ми збирали цілі колекції на оливковій олії, козиному молоці, з сіркою . Різні були і багато , проте такого мила наша сім'я ще не бачила , розповідаю 😍

Мило бренду Mixtura приїхало до мене в оригінальному пакетику стриманого помаранчевого кольору 🍊

Лише взявши його в руки я відчула неймовірний аромат помаранчу та духмяної кориці . Я обожнюю її в будь-яких проявах , цей аромат такий затишний і домашній, нагадує мені дитинство, коли на весь будинок розповсюджувався запах маминих сінабонів 🤤

За це мило боролася вся сім'я !

Всі , хто був вдома, почали по черзі вихватувати мило, щоб відчути його поближче і з "охами" передавали далі🤭
Це треба було бачити !

Далі мої почали з'ясовувати, що це за ароматне мило і звідки воно таке, я будучи провідником в доглядову країну , повідала їм , що це український бренд натуральної косметики і вони власноруч виготовляють мило 🍊

Поки всі продовжували "охати" я зазирнула до складу і була приємно здивована. Чому ?
Розповідаю далі !)

Знайомлячись зі складом , я була приємно здивована, що мило зварене на основі олій холодного віджиму , а не на воді . Це говорить про його цілющі властивості , які зволожують та живлять шкіру,освіжають її і дарують приємний аромат , а також запобігають утворенню мікробів і бактерій!

🪔Saponified Cocos Nucifera - кокосова олія
🪔Ricinus Communis Seed Oil -олія рицини звичайної
🪔Olea Europaea (Olive) Fruit Oil - оливкова олія
🪔Brassica Campestris Seed Oil - олія ріпаку
🪔Linum Usitatissimum Seed Oil - насіння льону
🪔Aqua - вода
🪔 CitusSinensis (Sweet Orange) Oil - ефірна олія солодкого апельсину
🪔Cinnamomum Zeylanicum Essente Oil - олія кориці
🪔 Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Bark - кора кориці
🪔Citrus Sinensis(Orange) Peel - цедра апельсину

Нас було багато і на такий натуральний та ароматний скарб позарилися всі !

P.S : навіть чоловік був в захваті )

Але його хрещена по-перше старша за віком , по-друге живе в Іспанії і у них лише оливкові варіанти мила і їм не досягнути такого аромату 🪔 Тому мило дісталось їй !

Тьотя Люся розповідає, що їй дуже подобається мило і воно дуже пасує сонячній Іспанії 🇪🇸 Шкіра пружна і м'яка , а аромат стоїть на всю ванну 🛀🏼

Тож купувати чи ні - вибір за вами ! Але купуючи , будьте готові, що прийдеться за нього поборотись 🧼

Тепер хочу познайомитись з іншими ароматами представлених у Mixtura !