wowmom

Хто і досі шукає свій ідеальний нюдовий олівець? Можливо це саме він!

Хто і досі шукає свій ідеальний нюдовий олівець? Можливо це саме він!
Хто і досі шукає свій ідеальний нюдовий олівець? Можливо це саме він!

Привіт, красуні!

Чи буває багато нюдових олівців? Правильна відповідь - не буває!

Насправді, не так то і просто знайти "той самий ідеальний олівець", бо постійно трапляється так, що або віддінок занадто світлий, або занадто темний, або занадто рудий, або занадто рожевий.

Сьогодні я покажу дуже красивий олівець, який підкорив мене і своєю якістю, і, звісно, неймовірним кольором - це Pierre Rene Lip Matic.

Хто і досі шукає свій ідеальний нюдовий олівець? Можливо це саме він!

Я дивилася багато оглядів на бренд Pierre Renе від наших українських блогерів, і саме там я підгледіла цей олівець у 07 віддінку.

До речі ви помітили, що у багатьох брендів, саме 07 віддінок будь-чого, як правило, найвдаліший? Цікаво!

Упаковка виконана дуже якісно, плюс олівчик продається в окремій коробочці.

Вага - 0,4 грами, що звісно не так багато, як хотілось би, але, як то кажуть, хорошого повинно бути потрошку.

Pierre Rene Lip Matic - це автоматичний олівець, і що зручно, його не треба підточувати.

Він має приємну кремового-гелеву формулу, тому легко ковзає по губам. Головне, сильно не натискати на грифель, щоб випадково його не зламати.

На цьому фото трошки не правильно переданий сам віддінок, але якщо б я його описувала декількома словами, то я б сказала, що це достатньо світлий нюд, з холодним підтоном.

Якщо у вас власний пігмент губ яскравий, або у вас контрастна зовнішність, то на вас цей олівець буде надто блідим, проте для мене цей колір виявився ідеальним.

Пильний холодний нюд, ну що може буди краще?

А ще я скажу вам, що олівець дуже стійкий, тож з ним я впевнена в своєму макіяжі цілий день. І він не сушить.

Віддінок дуже круто доповнює повсякденні образи і чудово впишеться у більш яскраві вечірні макіяжі.

Взагалі, Pierre Rene Lip Matic - мене підкорив. Якісна упаковка, стійка формула і дуже красивий колір олівця.

Дякую за увагу 😘