Христина 🌺

Найкращий догляд за моїм волоссям

Найкращий догляд за моїм волоссям

І тут мені подарували шампунь...після цього я зрозуміла, що зразу хочу кондиціонер і сироватку. Цими засобами я користуюся від початку жовтня. Мию голову 2-3 рази на тиждень, і в мене залишилвся 1/3 банки.

Шампунь дуже економний, гарно піниться. Дуже гарний запах. Спочатку, коли тільки почала ним користуватися, запах був дуже сильний, я відчувала його навіть на другий день після миття голови. Зтчасом він став слабшим. Ще хочу спробувати baby powder, читала, що це теж власний запах.

Кондиціонер також супер класний. Я спеціально брала пізні запахи, мені сподобались обидва. Волосся гарно розчісується, вкладається, не електризується.

Щодо сироватки, вона теж дуже економна, потрібно дві краплі на середню довжину. Коли почала нею користуватися, то помітила, що кінчики менше січуться, також почало менше випадати волосся.

Особисто мені цей набір дуже зайшов, я впевнена, що до нього буду повертатися часто (постійно один і той же шампунь не використовую, чергую шампуні, бо помічаю, що волосся швидко звикає, і не приносить мені очікуваного ефекту).

Кожної зими в мене страшенно електрищувалося волосся, коли знімала шапку. Зараз такого нема, і я впевнена, що це через шампунь. І колір теж значно повільніше вимивається. Це той самий випадок, коли ціна виправдовується якістю.