DARIIAKOVACH

#bestvacationevermakeupclub

#bestvacationevermakeupclub

Привіт, красунечки🕊️ за декілька місяців до повномасштабного вторгнення ми говорили з чоловіком і його рідними про поїздку на рожеві озера, в Асканію-Нову, що зробимо це навесні 2022

Але навесні цього не сталось і чи станеться..

Пишу і болить

Але я постараюсь зробити цей допис теплим, попри те, що відпустки як такої і не було ніколи

Я не писатиму про дитинство, воно було прекрасним, ці спогади надзвичайно приємні, сонце, море і радість, що нарешті з Києва поїду в такі «теплі краї», але тепер надзвичайно болючі, через окупацію.

Так вже склалось, що я зручно влаштувалась) Люди шукають де б його відпочити і що відвідати на Закарпатті, а я просто вийшла заміж за закарпатця)

Тепер у мене, як то кажуть, ол інклюзів

Через роботу чоловіка відпустки в принципі не можливі, але навіть за таких умов ми знаходимо щось цікаве і нове для себе

Я почну з місць, які варто відвідати саме на Закарпатті

Синевир, в якому мій чоловік побував вперше зі мною. (Світлині вже 5 років) А я там була вже втретє. А ви думали корінні там ходять по екскурсіям?😁

Це місце дуже атмосферне, зі своєю історією. Окрім мальовничого виду, на території можна скуштувати мед з шишок чи смачно запечену форель

А також не забути відвідати реабілітаційний центр бурих ведмедів

Наступне місце відносно неподалік

Для любителів збиратись вверх (це не я, я ледь не ☠️)

Це Хустський замок, а точніше все, що залишилось від нього

Відкривається просто шалений вид на гори, Хуст, взагалі там зверху відчуваєш себе пташкою і так легко на душі, що вже забуваєш про те, як важко було йти. По моїм червоним щокам помітно, як мені це далось🤪

Що ж, а третє місце, для мене найатмосферніше

Рокосово. Рокосовське озеро

З блакитною водою, дуже і дуже глибоке озеро, в якому купатись заборонено, навіть не тому, щоб зберегти природу. А тому що це небезпечно

Озеро захищене горами, дістатись туди також не легко, постійно потрібно чіплятись за дерева щоб туди потрапити. Але краса того вартує

На жаль, збереглось лиш це фото

Найкращою відпусткою для мене була поїздка в Закарпаття минулого року

Коли і чоловік, і його брат мали відпустку. І бачити їх втомлені очі, але радісні в моменті.. це найкраще, що могло бути

Вони побули вдома, відпочили, виспались, побули на природі, в лісі, збирали гриби

І таким дуже теплим спогадом є пікнік, запечене мʼясо на вогні, теплі розмови, гра у футбол, природа, посмішки

І, чесно, жодні Мальдіви не будуть кращими за цю теплу відпустку.

Сподіваюсь, ви зможете відчути те тепло, через світлини і відео

Обіймаю 🤍