inspirit_inspires

Які глітери обрати, щоб вони не сповзли з тебе за годину? ( ☆ω☆)

Які глітери обрати, щоб вони не сповзли з тебе за годину? ( ☆ω☆)

Я, як любитель блискіток та творчий недовізажист, у цих сяючих ділах вже спец. Зараз поговоримо саме про великий гліттер, який носять тільки найсміливіші сонечки та любителі привертати увагу ☀️

Які глітери обрати, щоб вони не сповзли з тебе за годину? ( ☆ω☆)

⚠ Всі глітери я відразу після отримання щільно-щільно закриваю і проклеюю по краях баночки ізолентою! І тобі раджу!

Часто творці, коли розфасовують гелі, не до кінця закривають кришки. Це не їм тапок, я розумію, якщо всі сотні баночок, що вони відправляють, закривати максимально, то мозолі до старості лікуватимеш 😅

Ще важливий дісклеймер: Я із тих божевільних, що наносять гліттер на повіки. Я не пропагую робити так само, тому що це дуже небезпечно для очей, якщо не дай боже цей пластик туди потрапить. Змиваю я їх дуже довго та акуратно, на свій страх і ризик, усвідомлючи повністю свою відповідальність і дурість, яку роблю)))

Мої перші глітери, в які я закохалася одразу, але хочу попередити, алергіків та людей з чутливою шкірою, що вони в мене викликали висипання(

Плюси: Гарний асортимент, не сильно розчиняють макіяж, гарно тримаються весь день, зручно наносити.

Минуси: Можуть викликати висипання. На баночку не сподівайтеся, різьба прокручується, якщо не заклеїти стрічкою, можуть висохнути. Баночка приїзжає неповна.

Мають водянисту структуру, основа — гель алое. Змиваються легко водою.

Довго була підписана на їх інстаграм, в них найбагтший асортимент, але є один ЖИРНЮЩИЙ мінус, через який я їх НЕ рекомендую.

Вони на восковій основі, тож їх можна носити тільки без макіяжу. Бо вони просто тупо його сжирають і скатуються. Була акція і я їх накупила на роки вперед. Нажаль, використовувати я їх поки не можу 😞

Буду зі всіх баночок висипати глітер, промивати його спиртом і робити іншу основу, чи залишу без неї і буду ліпити їх на клей для вій. Геморой ще той, головне, що ти попереджена тепер, а я була не дуже і вони мене підвели, коли я робила макіяж Х годин, нанесла їх вперше і макіяж поплив в грязюку 😠

Плюси: Дуже великий асортимент, є з чого обрати. Баночки щільно закриваються, наповнені доверху, не сохне (залишала на тиждень+ відкритою). Якщо плануєте наносити просто на чисту шкіру, то це буде непоганий варіант)

Мінуси: Неможливо наносити на макіяж та спф, бо миттєво розчиняє все на своєму шляху. Наносити важкувато через воскову основу. Основа після висихання трішки блищить

Мають жирну структуру, наносити важко, при нанесенні стираються і розповзаються. Змиваються мильною водою з тертям. Стійкість середня, після "висихання", великі блискітки можуть облітати.

Зізнаюся, з цією компанією я трішки працювала по бартеру, але без реклами говорю, що це найкращі глітери, що я пробувала.

Плюси:
Вони не з'їдають макіяж, велика баночка, наносяться щільним шаром, не викликали в мене алергії, і саме їх я використовую в більшості своїх макіяжів. Гарно сидять цілий день на нерухомих місцях шкіри.

Мінуси: не виявила (я серйозно, без рекламних приколів)

Єдине, хотілося б трохи більше відтінків, але, гадаю, у майбутньому додасться гарний асортимент.

Текстура трішки суха, наноситься щільним шаром по-багатому, на відео видно))) Змивається +- водою, краще з милом. Основа алое.

Тепер поговоримо про гострі глітери з канцелярки, для найсміливіших збоченців. (Не рекомендую!!!)

Плюси:
+ Гарні, якщо ти шукаєш собі пригоду на одне місце

+ Дешеві, як три копійки
+ Жорсткий скраб обличчя в подарунок
+ Ще рік будеш знаходити їх в найнеочікуваніших місцях

Мінуси:
- Тяжко клеїти на обличчя, ні пензликом, ні руками, ніяк
А також:
- очі (ні, навіть я не ризикую)
- чистота вдома

Сподіваюся цей пост був корисним, я, як завжди, агітую тебе не приховувати свій потенціал і сяяти яскравіше за сонце! ☀


А ще шукати мене в інших соцмережах по цьому ніку, я там часто говорю про своє життя з депресією та рпп, а ще про любов до себе та ментальне 💛