Ірина 🦋

Зволожуючий крем з екстрактом равлика

Зволожуючий крем з екстрактом равлика

Цей крем любить моя мама і моя свекруха, я купую його для них, але й сама я пробувала цей крем теж

Інтенсивне зволоження та підвищення пружності шкіри – такий результат пропонують отримати південнокорейські фахівці бренду FarmStay за допомогою використання зволожуючого крему з екстрактом равлика. Збагачений муцином равлики, колагеном, соком алое віра, гіалуроновою кислотою та олією бергамоту засіб є справжнім «джерелом молодості», який убереже шкірний покрив від водного дисбалансу і запобігатиме появі передчасних вікових змін.

Особливості Snail Mucus Moisture Cream від бренду FarmStay:

- легка, не липка консистенція, максимально комфортна у застосуванні;

- глибоко зволожує шкіру та утримує вологу всередині;

- усуває сухість;

- стимулює процеси регенерації клітин;

- зміцнює захисні властивості епідермісу;

- розгладжує зморшки;

- надає ліфтинг-ефект;

- підвищує пружність шкірного покриву;

- освітлює пігментацію, сліди від акне та прищів;

- має бактерицидну дію, підсушуючи прищики та запобігаючи виникненню нових.

Упаковка: Крем знаходиться в скляній баночці 50ml, вона біла матова зі срібною кришечкою , всередині є захисна мембрана, але у самого крему, на жаль, немає ніякого захисту від відкриття 🎁

Аромат, колір, констстенція: Крем білого кольору, досить густий як на мене. Аромату практично не чути

Зволожуючий крем з екстрактом равлика
Зволожуючий крем з екстрактом равлика

Моя шкіра нормального типу, але думаю, що цей крем підійде більше для сухої шкіри, може і для нормальної на прохолодний час, мені крему на все обличчя потрібно трохи більше ніж на фото, цього достатньо. Він досить густий, але добре розподіляється. Не залишає липкості, але не відразу вбирається, якийсь час я ще відчуваю його на обличчі, тому використовувала тільки у вечірньому догляді. Вранці мені подобаються легші консистенції, які відразу вбираються і не відчуваються на обличчі, щоб я могла відразу наносити макіяж.

Про вплив на прищі чи пігментацію нічого сказати не можу, в мене їх немає, але у моїх родичів є пігментація на обличчі, не помітила що б крем на неї якось вплинув. , Щоб якось вплинув на купероз на крилах носа теж не помітила.

Пори крем не забивав, поява прищів не провокував,

жодних негативних реакцій не було.

Думаю, це не поганий базовий крем, без чудес. З сухістю справляється непогано. Заявлений як зволожуючий, але для мене він ще й поживний.

А яки засоби з муцином равлика 🐌 були у вас?

Допис про маску від FarmStay https://club.makeup.com.ua/post/43613/