Ta_nyaaaaaaa

Знайомлюся ближче з Round Lab | Огляд крему та сироватки

Знайомлюся ближче з Round Lab | Огляд крему та сироватки
Знайомлюся ближче з Round Lab | Огляд крему та сироватки
Знайомлюся ближче з Round Lab | Огляд крему та сироватки

Привіт, красуні 💗

Нещодавно я розповідала про сонцезахисний крем з березовим соком Round Lab - https://club.makeup.com.ua/looks/34590/

Він мені дуууже сподобався!

Окрім нього, у подарунок я отримала декілька інших засобів цього бренду також у пробниках: крем та сироватку. Власне, саме про них сьогодні і буду розповідати.

Об‘єм пробника складає 2 мл і мені його вистачає приблизно на 4 використання.

Дуже пощастило, що у мене їх два, цього вистачило аби зрозуміти продукт сповна та відслідкувати на нього реакцію шкіри.

Об‘єм повнорозміру дещо більший, ніж стандартний і складає 80 мл.

Ціна стартує від 980 грн.

Консистенція крему дуже приємна, легка, майже гелева. Швидко поглинається шкірою, не залишаючи плівки чи неприємних відчуттів.

Зверніть увагу на здорове сяйво, яке залишає після себе цей крем ✨

Аромат майже не відчуваю, що солодкувато-косметичне. Дуже легкий і на шкірі не відчувається взагалі, лише з пакування.

Активні компоненти:

🌿 березовий сік - зволожує, зменшує запалення, має антиоксидантну дію, живить шкіру;

😌 пантенол - заспокоює подразнення, регенерує;

💧 гіалуронова кислота - зв’язує воду в епідермісі, інтенсивно зволожує, підвищує еластичність шкіри;

🌱 алое - зволожує, заспокоює подразнення та почервоніння;

🍊 вітамін С - освітлює та зміцнює шкіру, має антиоксидантну дію.

Як діє?

  • зволожує;
  • живить;
  • зміцнює захисний бар’єр шкіри.

Повністю склад виглядає так:

Aqua, Glycerin, Isononyl Isononanoate, Isododecane, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Polydecene, Betula Platyphylla Japonica Juice, Jojoba Esters, Panthenol, Glyceryl Glucoside, Acacia Senegal Gum, Hydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Lupinus Albus Seed Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Aloe Barbadensis Flower Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Corallina Officinalis Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ascorbic Acid, Pentaerythrityl Tetraethyl hexanoate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Ethylhexylglycerin, Agar, Dipotassium Glycyrrhizate, Glyceryl Caprylate, Butylene Glycol Disodium EDTA

💧 Вода (Aqua) - основний компонент, що володіє зволожувальними властивостями.

💧 Гліцерин (Glycerin) - зволожувач, який допомагає зберігати вологу в шкірі.

💧 Isononyl Isononanoate, Isododecane - зволожувачі та заспокоюючі речовини, які також можуть мати властивості створення бар'єру для збереження вологи в шкірі.

💧 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol - розчинники та консерванти, які також можуть мати зволожувальні властивості.

💧 Polydecene - зволожувач, що допомагає зберігати вологу в шкірі.

💧 Betula Platyphylla Japonica Juice, Jojoba Esters, Panthenol, Glyceryl Glucoside - екстракти рослин та компоненти, які мають заспокоюючі та зволожувальні властивості для шкіри.

💧 Acacia Senegal Gum - заспокоюючий агент, який також може мати властивості для підтягнення шкіри.

💧 Hydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract - екстракт з рослини гібіскус, який має зволожувальні властивості.

💧 Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid - форми гіалуронової кислоти, які зволожують та забезпечують вологу для шкіри.

💧 Lupinus Albus Seed Extract, Moringa Oleifera Seed Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Aloe Barbadensis Flower Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Corallina Officinalis Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract - екстракти рослин, які мають антиоксидантні та заспокійливі властивості для шкіри.

💧 Ascorbic Acid - вітамін С, який має антиоксидантні властивості та покращує тон шкіри.

💧 Pentaerythrityl Tetraethyl hexanoate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer - зволожувачі та загусники, які допомагають створити структуру крему та зберігати вологу.

💧 Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Dipotassium Glycyrrhizate, Glyceryl Caprylate - консерванти та регулюючі агенти pH, які також можуть мати зволожувальні властивості.

💧 Agar- аспокоюючий агент, який допомагає зменшити запалення та роздратування шкіри.

💧 Disodium EDTA - хелатуючий агент, який допомагає стабілізувати формулу продукту та запобігає дії металів на інші складові.

Моя шкіра обожнює такі легкі текстури! Тому я залишилася у захваті.

Незважаючи на його майже гелеву консистенцію, він гарно зволожує шкіру, заспокоює її і дарує відчуття комфортну.

На крем гарно лягає макіяж, не скочується.

Для закриття активів крем теж чудово підійшов, його було достатньо.

Помітила, що він допомагає також і відновлювати захисний бар’єр.

Отож моя оцінка цьому крему 1000/10 🔥

Хочу якось взяти у повнорозмірі.

Об‘єм цього пробника такий же, як у крему і становить 2 мл.

Такого пробника мені вистачає до 6 використань, а наношу я засіб дуже щедро.

Об‘єм повнорозміру стандартний 30 мл.

Ціна стартує від 950 грн.

Ідеальна консистенція для сироватки - гелева, хоч і не дуже щільна, але і не зовсім водичкова, бо крапля тримає форму. Абсолютно безбарвна.

Аромат легкий, хвойно-косметичний. Обожнюю такий 🤩 На обличчі не відчуваю.

Активні компоненти:

🌲 екстракт голок мости - джерело антиоксидантів, має протизапальні й антибактеріальні властивості;

🌱 екстракт центели азіатської - заспокоює подразнення та знімає почервоніння, стимулює регенерацію;

🧪 ліпогідрокислота - похідна саліциловоі кислоти з меншим подразнювальним потенціалом, має кератолічну, себорегулюючу, протизапальну дію;

💧 гіалуронова кислота - зв’язує воду в епідермісі, підтримує необхідний рівень зволоження.

Як діє?

  • зменшує недоліки;
  • має антибактеріальну дію;
  • має антиоксидантну дію;
  • зменшує запалення;
  • заспокоює подразнення;
  • зміцнює захисний бар’єр;
  • сприяє зменшенню постакне.

Повністю склад виглядає наступним чином:

Pinus Densiflora Leaf Extract, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Glycereth-26, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Centella Asiatica Extract, Propanediol, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Aqua, Glycoproteins, Melia Azadirachta Leaf Extract, Coptis Japonica Root Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Hydroxyacetophenone, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassoside, Madecassic Acid, Sodium Citrate, Capryloyl Salicylic Acid, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Carbomer, Tromethamine, Citric Acid

🌱 Pinus Densiflora Leaf Extract: Екстракт з листя сосни Pinus Densiflora, може мати антиоксидантні властивості та сприяти зменшенню запалення.

🌱 Butylene Glycol: Зволожувач, який допомагає підвищити проникність інших активних складових у шкіру.

🌱 Dipropylene Glycol: Зволожувач, який також може використовуватися як розчинник для інших компонентів.

🌱 Glycereth-26, Glycerin: Ще один зволожувач, який допомагає зберігати вологу в шкірі.

🌱 1,2-Hexanediol: Розчинник, який також може використовуватися як консервант.

🌱 Centella Asiatica Extract: Екстракт цієї рослини відомий своїми заспокійливими та загоювальними властивостями для шкіри.

🌱 Propanediol: Зволожувач та розчинник, який також може допомагати збільшити проникність інших складових.

🌱 Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate: Різні форми гіалуронової кислоти, які зволожують шкіру та допомагають утримувати вологу.

🌱 Ethylhexylglycerin: Консервант, який також може використовуватися як зволожувач та антибактеріальний агент.

🌱 Aqua: Просто вода, яка є основною складовою будь-якої сироватки або косметичного продукту.

🌱 Glycoproteins: Біомолекули, які можуть мати зволожувальні та заспокійливі властивості.

🌱 Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract: Екстракти листя та квітів дерева Neem, відомі своїми протизапальними та антибактеріальними властивостями.

🌱 Coptis Japonica Root Extract - цей екстракт має протизапальні та антибактеріальні властивості.

🌱 Hydroxyacetophenone - атиоксидант, який також може використовуватися як консервант.

🌱 Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassoside, Madecassic Acid - активні сполуки, які містяться в екстракті рослини Centella Asiatica і відомі своїми заспокійливими та загоювальними властивостями для шкіри.

🌱 Sodium Citrate, Citric Acid - релятори pH, які допомагають підтримувати оптимальний рівень кислотності продукту.

🌱 Capryloyl Salicylic Acid - похідна саліцилової кислоти, яка має властивості зменшення вироблення шкірного жиру та боротьби з акне.

🌱 Disodium EDTA - хелатуючий агент, який допомагає стабілізувати формулу продукту та запобігає дії металів на інші складові.

🌱 Xanthan Gum, Carbomer - загусники, які додають консистенцію та стабільність продукту.

🌱 Tromethamine - регулятор pH, який також може використовуватися як антиоксидант.

Сироватка легко розподіляється по шкірі. Наношу доволі щедро.

Шкіра поглинає засіб майже миттєво. Якусь хвилинку-дві я інколи відчуваю липкість, яка тут же зникає.

Подразнення, почервоніння зникають вмить. Сироватка чудово заспокоює шкіру.

Крім того, я відчуваю зволоження та охолодження шкіри. І цей приємний холодок відчувається ще певний час.

Шкіра виглядає та відчувається більш еластичною, сяючою та підтягнутою.

На підтягнутості хочеться прям наголосити. Такого ефекту я не помічаю навіть від улюбленої сироватки Purito.

Від Round Lab відчуття, що моя шкіра зволожена дуууже глибоко. Пори згладжуються, обличчя набуває здорового сяючого вигляду.

Сироватка, як і крем, допомагають мені гарно підтримувати і відновлювати захисний бар’єр шкіри під час лікування топічним ретиноїдом.

Словом, я в захваті і від сироватки. Без перебільшень, дівчата.

Протестувавши пробники Round Lab я пошкодувала…що не спробувала їх раніше 😁

Шкода, що вони не траплялися мені до цього.

Адже усі 3 засоби (санскрін, зволожуючий крем, заспокійлива сироватка) - ІДЕАЛЬНО підійшли мені.

Повнорозмір спф уже маю і користуюсь ним, крем точно візьму у майбутньому, а от сироватка… сподіваюся і до неї дійде черга, бо маю ще багато запасів!

Якщо десь будете бачити пробники цих засобів - хапайте! Чомусь впевнена, що розчарованими точно не будете. Можливо і «вау» ефекту не помітите, але це точно не буде розчарування. От моя проблемна шкіра просто у захваті ✨

Рідко так буває, що декілька засобів бренду залишають у мене настільки гарні враження. Поки усе, що спробувала від Раунд Лаб - ТОП.

Склад гарний, ефект на шкірі неймовірний і миттєвий. Тому і вартують кожної своєї копієчки.

Щиро раджу 🥰