krutoguuz

Міст для тіла з феромонами

Міст для тіла з феромонами

Цей міст я отримала в подарунок від MAKEUP Club за участь в челенджі з літніми лайфхаками. За що їм дуже дякую!

Опис аромату на сайті:

Композиція розкривається соковитими нотами маракуї та персика, весняною свіжістю конвалії та акордами стиглої малини. Міст гарантує відчуття легкості та зволоження шкіри, шимер створює грайливий настрій, а феромони пробуджують справжні бажання. Чарівний аромат, який надихає зробити перший крок.

По опису мені все дуже сподобалося та я була у дуже приємному передчутті. Але нажаль, ми не подружилися.

Здається саме феромони в цьому ароматі мене дуже душили та викликали тошноту.

Я давала аромату кілька спроб, але всі вони були однаковими та невдалими.

І я вирішила віддати аромат тому кому він сподобається і це виявилася одна із колег на роботі.

Далі можете почитати її враження про аромат:

Взагалі супер! Запах скоріше квітково-фруктовий, але не хімозний. Залишає дуже класне сяйво. Особисто мені подобається наносити його на волосся, так він довше звучить, бо на тілі тримається не надто довго ( але варто брати до уваги що це спрей, і він і не може триматися більше 2 годин) як і будь яка вікочка сікрет. Я ставлю лайк🙌, але не всім опитаним мною людям він сподобався так як мені) Може справа в феромонах, або просто в смаку)

Висновок:

Цей аромат підійде не всім, але й впринципі, як і більшість парфумів. Когось буде нудити від нього, а хтось буде насолоджуватися та кайфувати. Тому це дуже індивідуально. І довіряти опису не завжди те самн, що відчувати своїми носовими рецепторами те саме, нажаль(

А ви пробували цей спрей? Як вам аромат?

Міст для тіла з феромонами