saumary

Maybelline: Запалюй поглядом

Maybelline: Запалюй поглядом

Привіт, дівчатка! Поспішаю поділитись з вами новинами!

Я зараз знаходжусь в Києві на Контрактовій площі, саме тут Maybelline New York орендували ціле колесо огляду на увесь день🤩

Maybelline: Запалюй поглядом
Maybelline: Запалюй поглядом
Maybelline: Запалюй поглядом

Я вже встигла отримати квиточок та покататись на ньому! Навіть дощ не завадив побачити Київ з висоти пташиного польоту😍

Ще був бар з дуже смачними лимонадами, зі смаком грейпфрута, які могли отримати усі бажаючі абсолютно безкоштовно🔥

Також за відмітку в інстаграмі в пості або сторіс, дівчатка промоутери давали кожному рожевий пакуночок, а що ж в середині?🙈

Я незабаром покажу в дописі і одразу поділюсь враженнями від використання, тож слідкуйте!

Також зірковим гостем була Анна Трінчер, яка запалювала поглядом разом з Aнітою Соловей. Дівчата також катались на колесі огляду, а після цього роздавали рандомно новинки: Maybelline New York Lash Sensational Firework Mascara. Мені дуже пощастило і я отримала таку омріяну туш для феєричного подовження, об'єму та підкручення вій🩷

Завдяки Maybelline New York я сьогодні отримала незабутні емоції, і навіть такий дощовий вихідний пройшов яскраво!🤩