saumary

#bestvacationevermakeupclub

#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub

Почитавши дописи багатьох дівчат стає так сумно на душі і сльози навертаються на очі від усвідомлення скільки гарних місць наразі недоступні для відвідування або залишились лише в памʼяті та на фотографіях😢

Дуже хочеться щоб якомога скоріше завершилося все лихо яке зараз коїться і кожен зміг відвідати місця своєї сили❤️

Я відпочивала в дуже багатьох місцях і за кордоном і в Україні, але найяскравіші подорожі були саме по Україні.

Я дуже люблю як морський відпочинок, так і в горах, але все ж купатись люблю більше)

Моя найкраща відпустка була 2021 року в серпні, на День Незалежності України я перший раз з батьками поїхала до Одеси і одразу закохалась у це місто.

Такої неймовірної атмосфери як в Одесі, немає в жодному місті світу!

Звідти в мене залишились лише позитивні та дуже теплі спогади. Хоча й нічого неймовірного не відбулося в Одесі, був просто сімейний відпочинок, але я відчула, що це місто на 100% підходить мені по енергетиці.

Разом з родиною ми ходили на пляж купатись в морі і нам дуже повезло, що вода була тепла і чиста, місцеві казали, що ще тиждень тому купатись було неможливо, а зараз море очистилось і його не впізнати. Також ми ходили по центру і роздивлялись різні пам’ятки, я дуже полюбляю красиву архітектуру, якої в Одесі чимало. Також 24 серпня ми дивились парад який проходив на морі, багато техніки було продемонстровано, не тільки водної, але й повітряної, не впевнена чи можна додавати відео такого характеру тому краще не буду, але атмосфера була неймовірна і напевно в кожного, хто був там присутній була велика гордість за свою країну та техніку (хоча там також було багато іноземної техніки).

Я можу безкінечно розповідати і ділитись враженнями від цієї подорожі, але дуже хочеться набратись нових емоцій саме з цього міста⚓️

Мої топ 3 улюблених місць в Україні:

Київ. Безсумнівно перше місце в підбірці займає моє рідне місто – Київ. Навіть живучи тут усе своє життя я можу будь-якої миті відвідати місце в якому ніколи не була🙈 Київ дуже великий і всюди, в кожному районі є на що подивитись, якщо ви ніколи не були в Києві, я дуже раджу його відвідати!

Карпати. В різні містечка та села у Карпатах я їжджу майже кожного року, там неймовірно обʼєднуєшся з природою та відволікаєшся від буденності. Куди б не поїхав всюди є дуже гарна природа на яку хочеться дивитись годинами, також мені подобається купатись в чанах, а місцева кухня це щось божественне, банош з бринзою мммм😋

Третє місце – дуже важко обрати, мені напевно і топ 20 не вистачило аби розповісти про улюблені місця, але все ж національний дендрологічний парк «Софіївка» в Умані запамʼятався мені дуже добре. Нереально велика територія, навколо природа, дуже багато локацій для фото, що ще потрібно для щастя🥰