Hanna Domashenko

Kiko Milano | radiant fusion baked powder

Kiko Milano | radiant fusion baked powder
Kiko Milano | radiant fusion baked powder

Ця компактна пудра від Kiko змінила моє відношення до макіяжу влітку і відкрила свій чарівний "безтальковий світ"!

Kiko Milano | radiant fusion baked powder

Ця пудра знаходиться у гарному, важкому футлярі. Він дзеркальний і має чудове гравіювання бренду на бортику. Футляр магнітний. А дзеркальце в цій пудрі дуже якісне та зручне. Запеченої пудри тут багато - аж цілих 10 гр. Думаю, її вистачить на довго! У мене відтінок 02. Для моєї світлої шкіри він ідеальний: не засвітлий і не затемний.

Пудра лягає легкою вуаллю, не забивається у пори і чудово "блюрить". Вона з ефектом сяйва, тому не зробить матове, глухе лице. Світловідбиваючі часточки у ній ледь помітні, тому сяйво у пудри делікатне. Однак, якщо нанести продукту забагато, можна отримати ефект маски. ЇЇ можна наносити як разом з тональним, так і у якості самостійного продукту. Добре тримається на моїх жирній/комбінованій шкірі від 4-6 годин, потім оновлюю.

  • Гарне пакування;
  • Відсутність тальку;
  • Гарне матування без ефекту маски на обличчі;
  • Мілкий помол пудри, тому лягає вона бездоганно;
  • Не вибілює лице;
  • Гарна стійкість.

    Мінусів в ній я так і не знайшла!

Останнім часом продуктів для обличчя з тальком в моїй кометичці стало значно менше і я отримала чисте лице і відсутність дрібних, підшкірних прищиків на щоках та лобі (зонах, де я найчастіше наношу рум'яна, скульптор, бронзер та пудру)! Отже моя теорія, що саме тальк провокує висипання у моєму випадку - підтвердилася.

На мені приклад нанесення пудри у якості тональної основи: наношу її круговими рухами пензликом, ніби поліруючи шкіру, на обличчя після використання крему з SPF. Ефект дуже подобається! Ніби своя шкіра, тільки краща!