Alina🍒

Парфумований дезодорант-стік "Rose Wine" від Mareve

Парфумований дезодорант-стік "Rose Wine" від Mareve

Вітаю🖤

Сьогодні до моїх рук потрапив парфумований дезодорант-стік від бренду Mareve з лінійки "Rose Wine", тож давайте дивитись, що і до чого)

Парфумований дезодорант-стік "Rose Wine" від Mareve

Продукт приїхав у картонній чорно-білій коробочці, на якій викладено всю необхідну інформацію, всередині був сам стік з аналогічним дизайном✨

Як на мій смак, все виглядає максимально стильно та лаконічно🖤

Стік викручується і закручується легко, механізм справний)

Об'єм: 50 ml.

Продукт має приємний ніжно-рожевий відтінок, аромат у стіка квітковий, легкий і ненав'язливий, що є великим плюсом для таких продуктів, адже він не перебиватиме ваші парфуми)

Гелева текстура забезпечує легке та плавне ковзання по шкірі✨

Я використовувала дезодорант у досить спекотний і задушливий день, тож мала змогу сповна оцінити його властивості)

  • маю відмітити, що після нанесення я одягалась одразу, не чекаючи повного висихання і в той день обрала чорний верх, дезодорант не залишив жодних слідів на одязі, за що йому величезний +
  • зі своєю задачею продукт справляється досить добре, враховуючи спекотну погоду, він чудово захищає та дарує приємний вишуканий аромат
  • з мінусів: від початку нанесення та впродовж дня відчувалась незначна липкість. Хоч виробник і рекомендує наносити його тонким шаром, аби цього запобігти, але особисто у мене ця схема не спрацювала

Продукт має непоганий склад, у якому єдиними потенційно-небезпечними елементами є віддушка та барвник🌿

Загалом, продукт досить непоганої якості, особливо радує око його стиль, приємний аромат, гарний захист у спекотні дні)

Розхід у нього економний, зявдяки гелевій легкій текстурі достатньо 1-2 нанесень для захисту на весь день✨

Єдиний мінус це відчуття липкості, але воно не настільки критично відчутне, як буває в подібних засобах)

Дякую кожній за увагу✨