Kostenko_Nastya👩‍🦰

Змивна сироватка L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular

Змивна сироватка L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular

Привіт, красуні💋

У пості-відгуку тестування лінійки Абсолю Ріпеа Молекуляр від L'Oreal Professionnel (https://club.makeup.com.ua/post/36964/) я обіцяла детально розглянути склад кожного продукту.

Про склад першого продукту з лінійки - шампунь я розповідала у дописі: https://club.makeup.com.ua/post/38563/. Ось і руки дійшли до другого - незмивної сироватки, яка, доречі, із всієї лінійки мені не сподобалась. Волосся після неї було наче солома і при використанні її лише з шампунем (без маски), воно страшенно пушилось, а розчісати його був ще той квест.

Ну, що ж, поїхали!

Сироватка відноситься до проф серії, тому ефект від неї потрібно очікувати кращий, аніж від продукції мас-маркет. Створена вона для вирішення проблеми сухого волосся: повертати йому блиск, укріплювати, знімати статику, зволожувати.

Лореаль від сироватки обіцяє наступне:

"- проникає в глибокі шари волосся, допомагаючи відновити його молекулярну структуру зсередини;
- завдяки активним компонентам, вона допомагає регенерувати пошкоджені ділянки пасма, надаючи здоровий вигляд.
- захищає локони від подальших пошкоджень, утримуючи їх від впливів навколишніх факторів;
- забезпечує інтенсивне зволоження і живлення волосся, покращуючи його гладкість та еластичність; 
- розроблена професіоналами з урахуванням потреб і проблем користувачів."

Склад продукту лямзю цитатою з карточки товару:

"AQUA/WATER/EAU•GLYCERIN•PROPYLENE GLYCOL•GLYCINE•CITRIC ACID•PARFUM/FRAGRANCE•PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL•HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLIZED WHEAT PROTEIN • CETRIMONIUM CHLORIDE• POLYSORBATE 20• POLYSORBATE 80•PHENOXYETHANOL•SODIUM HYDROXIDE•GLUTAMIC ACID•QUATERNIUM-80•ARGININE•HYDROXYPROPYL GUAR• HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE •SERINE•LINALOOL•TYROSINE"

Зволожувачі

З назви зрозуміла їх дія. В нас тут їх декілька:

  • Пропіленгліколь (утримує вологу всередені волосся).
  • Гліцерин (вважаю, що багато казати про нього нема сенсу).

Кондиціонуючі домішки

Пом'якшують волосся, допомогають в розчісуванні. У складі вони представлені:

  • QUATERNIUM-80.
  • HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE.

Емульгатори, стабілізатори, регулятори в'язкості та інше у складі

Так, без усих цих речовин нам не обійтись. У нас вони представлені:

  • Емульгатори, що поєднують між собою речовини: PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, POLYSORBATE 20, POLYSORBATE 80, HYDROXYPROPYL GUAR.
  • CETRIMONIUM CHLORIDE - антистатик, що знижує пушистість волосся (у складі додатково може виступати як консервант)
  • Гідрооксид натрія - регулятор рН засобу.

Консерванти

  • Лимона кислота.
  • PHENOXYETHANOL.

А ось тут я хочу розглянути які ж активні речовини у нас є у складі та саме яким чином впливають на волосся.

Гідролізований протеїн пшениці (HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLIZED WHEAT PROTEIN) - білок, який відновлює структуру волосся з середини (доречі, чим сильніше пошкоджене волосся, тим ефективніше його дія).

Глутамінова кислота - амінокислота, яка захищає та пом'якшує волосся.

Аргінін - амінокислота, що захищає від зовнішнього впливу волосся, зволожує. Проникаючи у структуру, відновлює пошкоджені хімічні зв'язки та відновлює її. Але має накопичувальний ефект.

Серин - амінокислота, що зволожує та кондиціонує.

Тирозин.

Що можу сказати, склад - бомба! Мінімум хімічних компонентів, багато активних інгредієнтів. Додатковий плюс - відсутність силіконів. Цей засіб повинен дійсно працювати на волоссі та виконувати всі обіцянки виробника. Але, чомусь, нажаль, на моєму волоссі я ефекту не побачила.