WeismannK

Natasha Denona Gold: свотчі нової палетки

Natasha Denona Gold: свотчі нової палетки

Спочатку я думала, що точно буду брати цю палетку. Кольори мені підходять і загалом я фанат бренду. Але добре що змогла посвотчити.

Почну з матових. Вони дуууже гарні, пігментація та якість як завжди на висоті. Кольорова гама теж. І в мене нема подібних відтінків в інших палетках.

Natasha Denona Gold: свотчі нової палетки

Тепер про сяючі. Ось це мене і зупинило від покупки.

Почну з нижнього ряду. Жирненьні сяючі, до якості питаннь немає. Але підтон в них зелений, як це часто буває з золотими відтінками. А мені такий підтон зовсім не пасує((

Отой другиц ліворуч прозорий, це нова формула, яка в мене є в палетці I NEED A NUDE, і він трохи осипається, і не дуже гарно виглядає на очах

Верхній ряд мені сподобався більше. Світлі сяючі, ідеально на все повіко, в куток, як завгодно. Якість чудова, не осипаються. Але для мене тут нічого унікального, що змусило б купити цілу палетку. Темний коричневий також гарний, ідеально в куток.

Загалом скажу, що це хороша палетка, просто частина відтінків для мене не підходить, а інша частина не є унікальною. Але якщо ви не таки вибагливі як я, або маєте невелику колекцію палеток, я її сміливо раджу

І свотчі палетки хайлайтерів. На більшості свотчів вони були з підтоном, що є проблемою для світлої шкіри

І хоча два відтінки тут світлі, але всі вони мають сіру базу, тож 100% буде помітна полоса. Ну і не коштують вони 55$ уж точно

Пишить як вам запуск і чи плануйте ви брати нову палетку