☕️ Karina ☕️

Стайлер для брів NYX

Стайлер для брів NYX

Я раніше робила коротенький огляд на свої новинки від NYX - https://club.makeup.com.ua/looks/39350/ . Та обіцяла більш детально поділитися з вами своїм відгуком.

Я вже користуюся ним не вперше і мені є що сказати.

Вироблено - Тайвань.

Виробник - США.

Відтінок - 01 Clear.

Термін придатності з моменту відкриття - 6 місяців.

Опис:

Дотримуйтесь трендів і створюйте бездоганні образи разом зі стайлером для брів бренда NYX Professional! Інноваційний б'юті-продукт миттєвого впливу дарує максимальну фіксацію до 16 годин, не боячись впливу вологи, поту й навколишнього середовища. Стайлер оснащений зручним маленьким пензлем, який дозволяє легко і швидко укласти волоски в потрібному напрямку, розчесати їх і надати особливий вигин. Шикарний веганський засіб не тестується на тваринах і ідеально підійде для всіх відтінків брів за рахунок прозорої консистенції.

Особливості NYX Professional Makeup Brow Glue:

- забезпечує миттєву фіксацію брів;
- дарує стійкий макіяж до 16 годин навіть за підвищеної температури повітря;
- швидко висихає без дискомфорту та липкої плівки;
- надає легкий природний блиск;
- має повністю прозорий відтінок;
- оснащений зручною щіточкою;
- поступово і точно наносить бьюті-продукт;
- має веганську формулу;
- не тестується на тваринах;
- має щільну консистенцію;
- чудово розчісує волоски;

- дарує ефект ламінування;
- не залишає по собі білий наліт
.

Пакування - картонна коробка, досить яскрава, має фото - приклад ефекту ламінування. Сам тюбик у об'ємі 5 g. Зручний, мені навіть більше подобається, ніж у звичайних гелях. Відкручується легко, закручується щільно.

Стайлер для брів NYX

Консистенція - дійсно як клей, злегка тягуча. Прозорого кольору з білуватим відтінком.

Щіточка маленька, але дуже зручна. Нею з легкістю можна зафіксувати найменші волосинки. Такий формат мені теж сподобався більше, ніж такі, як туші по довжині.

Ефект - можна побачити на фото. Фіксує намертво. Тримається довго, весь день. Спочатку я не зрозуміла цей продукт, а тоді як зрозуміла. На рахунок ламінування нічого не скажу, так як люблю вкладати брови звичайно. Але думаю, що із цією задачею теж впорається.

Білого нальоту я не помітила і наношу невелику кількість.

Тому я однозначно оцінюю його позитивно.