Olha🍒

Relance Hyaluronic Acid + Niacinamide Face Serum - як ще використовувати?

Relance Hyaluronic Acid + Niacinamide Face Serum - як ще використовувати?

Relance - це український бренд, який належить MAKEUP та зареєстрованний кілька років тому. Активне просування на сторінках сайту, гарне упакування та ціна виявились гарним маркетинговим ходом і ця сиворотка відправилась в мій кошик.

Насправді я давно хотіла простенький засіб чисто для зволоження, а після появи бажання робити масаж гуаша була вже приречена на купівлю, бо робити масаж скребком по сухій шкірі забороняють, треба, щоб він "катався" по обличчю як по маслу.

Relance Hyaluronic Acid + Niacinamide Face Serum - як ще використовувати?
Relance Hyaluronic Acid + Niacinamide Face Serum - як ще використовувати?

упакування - вау, баночка - вау, запах - вау. чесно, тільки одне задоволення від використання. також для зручності продукт набирається піпеткою.

має рідку консистенцію, ніби водичка, але 4-6 крапель вистачає, щоб гарно нанести на все обличчя. швидко вбирається, шкіра стає трохи пружною та липкою, як основа під макіяж супер. в приницпі, на цьому все :) більшого я не очікувала, не просила та й гіршого ця сироватка мені не зробила. просто гарна штучка.

чесно, я очікувала що вона буде більш маслянистою та не буде вбиратись за пару секунд, тому спочатку думала, що гуаша знову відкладається, але змогла з цього викрутитись, не придбаючи додаткової косметики:

1. ретельно нанести сировотку від Relance на обличчя для зволоження

2. скребком промасажувати лімфо-точки шиї та нижньої частини обличчя

3. визначитись з початком руху та положенням скребка

4. нанести 2-3 краплі на ту частину скребка, якою зараз буде проводитись масаж

5. за необхідністю повторювати для кожної зони

і вуаля! все прекрасно працює, скребок ковзає, як по льоду, жодної проблеми з масажом.

підсумовуючи, сиворотка меня сподобалась, думаю над придбанням інших засобів цієї лінійки, до того ж зараз діє акція 1+1=3.