Skomska Olya

Про мій досвід використання Cos De BAHA Niacinamide Serum with Zinc

Про мій досвід використання Cos De BAHA Niacinamide Serum with Zinc

Давно хотіла спробувати сиворотки від Cos De BAHA .

Моє знайомство із брендом почалось із засобу з ніацинамідом і цинком.

Я дуже люблю дані компоненти , знаю як вони на мені працюють , адже раніше мала в догляді сиворотку від The Ordinary - Niacinamide 10% + Zinc 1% , також був тонік від Bielenda Dr Medica Acne Dermatological Anti-Acne Liquid Tonic , чудові засоби , повторювала декілька раз, вже після 1-2 тижнів видно значний результат.

Але сьогодні поговоримо про Cos De BAHA Niacinamide Serum with Zinc .

Сиворотка прийшла в картонній коробочці, на якій вказана необхідна інформація.

Об'єм : 30ml, 60ml.

Я обрала 30 мл для знайомства з засобом.

Вартість : 330-560грн.

Формат класичний, скляний флакончик з піпеткою.

Склад: Organic Aloe Barbadensis Leaf Extract,Niacinamide, Propanediol,Glycerin,1,2-Hexanediol,Zinc PCA,Sodium Hyaluronate,Allantoin,Dipotassium Glycyrrhizate, Organic Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Organic Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Organic Eucalyp tus Globulus Leaf Extract, Organic Thymus Vulg aris (Thyme) Extract, Organic Aspalathus Linea ris Extract. Total Organic Ingredients : 78%

Про мій досвід використання Cos De BAHA Niacinamide Serum with Zinc

Консистенція сиворотки прозора, аромат не відчувається.

Піпетка зручна у використанні.

На місяць, щоденного користування зранку -я витратила пів флакончика.

Я наносила сироватку зранку на попередньо очищену шкіру(по маленькій каплі на кожну зону), розподіляла по обличчю масажними рухами. Після того, як засіб поглинувся - наносила крем , а далі робила макіяж.

Сиворотка залишає липку основу (видно на відео) , це дуже не приємно. Не розумію, як наприклад її можна використовувати на вечір...я змогла користуватись лише в комбінації, яку описала вище і тоді ця липкість не була на стільки критичною .

Що очікувала від сиворотки?

  • зменшення запалень та запобіганню нових ,
  • освітлення шкіри

(орієнтуючись на попередній результат від схожих засобів)

Що отримала?

За місяць користування я не побачила суттєвих змін, вона на мені, нажаль, не спрацювала. Навіть не було відчуття, що я її добавила в свою рутину(що є, що немає).

Інколи з'являлись поодинокі висипи взалежності від циклу.

Для мене цей засіб не допоміг в догляді за обличчям, але є і плюс - не зробив гірше.

Ось такий досвід користування. Розумію, що все індивідуально .

А як вам дана сиворотка?