Mandarinka

М’який гель для вмивання що очищає до скрипу

М’який гель для вмивання що очищає до скрипу
М’який гель для вмивання що очищає до скрипу

Вітаю! У мене досить проблемна шкіра, тому засоби ввожу в свій догляд дуже обережно, і якщо щось йде не по плану, то за тиждень маю яскраво виражені проблеми на шкірі. Даним гелем користуюсь більше місяця двічі на день, тому точно готова зробити висновки.

Вже як місяць я користуюсь доглядом від Lunnitsa:

М’який гель для вмивання що очищає до скрипу
М’який гель для вмивання що очищає до скрипу
М’який гель для вмивання що очищає до скрипу
М’який гель для вмивання що очищає до скрипу

Як і всі товари з цієї серії, в оформленні присутні дерев’яні компоненти. В данному випадку ми маємо такі елементи в кришечці. Загалом дизайт стриманий і натякає на натуральність і природність компонентів: зелені надписи на білому фоні + елементи листочків.

Дозатор відсутній, що доволі незручно. Особливо коли спочатку використовуєш гідрофільну олію ( я зараз користуюсь цією https://club.makeup.com.ua/post/41053/), яку неможливо вимити повністю без засобу, то наливаєш наосліп - можеш використати більше ніж необхідно.

  • Гель не дуже густий, середньої густини. Його легко розприділяти по шкірі, і він утворює дуже легеньку пінку.
  • Запах травяний: немає якоїсь штучно створеної віддушки, нагадує заварений травяний збір. Запах ніжний, не різкий.

🌿 Засіб гарно справляється з очищенням - промиває до скрипу. Коли наношу гідрофільну олію - також гарно вимиває шкіру і змиває засіб. Не потребує повторного промивання.

🌿 Не зважаючи на промивання до скрипу - не пересушує шкіру. Немає миттєвого бажання зволожити обличчя всім чим можна. Скоріш за все за це і відповідають зволожуючі компоненти типу алое та гліцерину. Саме тому думаю він підійде і для сухої шкіри.

🌿 Не викликав алергічних реакцій, чи подразнень шкіри. Але не можу сказати, що він якось з ними бореться. В період використання я захворіла, через це мене турбували висипи, не можу сказати що вони пройшли знашно швидше.

🌿 Завдяки своїй консистенції - виходить доволі економне використання гелю.

На основі свого використання можу сказати, що гель може підійти для проблемної шкіри, але також може стати в нагоді і для сухої, завдяки зволожуючим компонентам.