Lily♥️

#bestvacationevermakeupclub

#bestvacationevermakeupclub

Я дуже люблю подорожувати, і коли постає питання, де найкраще, то відповідь очевидна: в Україні! Бо не кожній країні так пощастило мати такі неймовірно мальовничі місця, і гори, і море , і прекрасних людей! Я думаю, що це очевидно, для кожного з нас!

Подорожувати для мене, це одне з улюблених хобі, нехай – це зима, весна, літо чи осінь. Та найбільше мені запамʼяталася відпустка, коли ми з подружкою полетіли до Чорногорії: українські авіалінії, прилетіли в Тіват. Що далі? Ми дібралися до свого готелю в Будві, і зрозуміли, що наша ідея взяти авто на прокат і кататися така собі). Вулички дуже вузькі, я тоді ще була не супер вправним водієм.)))

Загалом у нас вийшла цікава подорож на велосипедах) Так кожного дня, у нас була нова дистанція і нові цікаві місця, пляжі, країна маленька, все компактно. А головне неймовірно красиво! Таке було?💔 І це була крайня подорож з вильотом з України, проте я знаю напевно, що не остання, обов'язково!

А поки ділюся своїми найулюбленішими містами і місцями в Україні:

Міста: Львів, Одеса, Чернівці

Місця обовʼязкові до відвідування:

  • PARK3020 – перший український парк сучасної скульптури музей, дуже цікава локація
  • Готельно-туристичний комплекс, Ксенія на Дністровському каньйоні (Камʼянець-Подільський),
  • Київський ботанічний сад імені Гришка
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub