Missmili

O'Shy Argan Professional

O'Shy Argan Professional

Можливо одного використання засобу не достатньо для повноцінного розуміння ефективності,але достатньо щоб зрозуміти чи підходить тобі засіб і чи є сенс купувати повний розмір

Засоби українського бренду O'Shy не одноразово бачила в instagram makeup-у і було цікаво спробувати продукцію цього бренду тим більше,що є зразки для ознайомлення.

O'Shy Argan Professional

В мене шампунь і кондиціонер лінійки "Відновлення структури пошкодженого волосся".

Лінійка розроблена для пошкодженого фарбою і освітленням слабкого волосся що потребує відновлення і живлення від коренів до кінчиків

Переваги лінійки:

-в складі не має сульфатів і парабенів

-інтенсивно зволожує і відновлює волосся

-зупиняє ламкість і надає блиску

-має у складі арганову олію,ніацинамід,вітаміни В6, С, Е, РР

Купувала зразки по 6-7 грн кожен

Обʼєм засобів в пакетику 15 мл

Насічки в пакетиках немає тому відкривати потрібно з поміччю ножиць

Шампунь "Відновлення структури пошкодженого волосся"

Має рідку консистенцію і прозорий колір,такого пакетика вистачило на три рази,піниться дуже добре,піни багато і вона пухка,аромат легкий ненавʼязливий,мені пахне милом,вже на сухому волоссі цей аромат стає більш приємним ніж в упаковці

Очищає волосся до скрипу,але тим не менш при змиванні волосся гладке і не заплутане.

Кондиціонер "Відновлення структури пошкодженого волосся"

Має не густу консистенцію яка легко розподіляється по волоссю,аромат такий як і у шампуню,тримати на волоссі потрібно 2-3 хв,після чого змити великою к-стю води.При змиванні волосся гладке,насичене і розплутане.

По ефекту:

Окрім шампуню і кондиціонеру ніяких інших засобів більше не використовувала,і що мене здивувало що в мокрому стані волосся розчісується дуже легко,а такий ефект інколи не дають і дорожчі бренди !Після сушки волосся гладеньке,без пухнастості,воно блищить і мʼяке на дотик,також присутній легкий аромат від засобів.

Чесно кажучи,ефект мене приємно здивував і засоби хочеться повторити знову