Hanna Domashenko

Cherish Lash | Підводимо підсумки використання

Cherish Lash | Підводимо підсумки використання

Пройшло вже три місяці курсу щоденного використання сироватки Cherish і я хочу поділитися з вами своїм досвідом.

Найголовніше правило: справа не в кількості нанесеної сироватки, а в регулярності її використання.

Cherish Lash | Підводимо підсумки використання

Сироватка стала моїм супутником до кожної вечірньої рутини і гаренько так прописалася на поличці у ванній кімнаті. Результат щоденного використання був помітним вже після першого місяця (ось тут про це детальніше https://club.makeup.com.ua/post/38480/ ), а зараз ефект максимально бездоганний: вії мрії без нарощення стали реальністю!

То ж зробимо коротке резюме:


1. Вії виростають вже після першого місяця щоденного використання сироватки.
2. За 2,5-3 місяці вії виростають до максимально можливої довжини.
3. Стандартний курс використання сягає від 6 до 8 місяців, а далі потрібно робити перерву на 4-6 тижнів.
4. На моїх чутливих очах засіб не викликав почервонінь, подразнень чи алергічних реакцій.
5. Тепер кожен макіяж виглядає довершено: вії з будь-якою тушшю виглядають шикарними та пухнастими.

Я не можу перестати тішитись тому, який результат я отримала завдяки сироватці Cherish. Маючи малюсінькі вії, для мене зараз справжнє диво бачити себе у відображенні такою гарною завдяки тому, що вії тепер чудово підкреслюють очі!

Рекомендую цей засіб! Але обов'язково треба все робити за інструкцією, аби краса не "потребувала жертв"! Цьом!