Lily♥️

СОЛОДКА ГІРКОТА ЛЕДЬ СТИГЛОГО МАНДАРИНУ В АРОМАТІ GUEARLAIN

СОЛОДКА ГІРКОТА ЛЕДЬ СТИГЛОГО МАНДАРИНУ В АРОМАТІ GUEARLAIN
СОЛОДКА ГІРКОТА ЛЕДЬ СТИГЛОГО МАНДАРИНУ В АРОМАТІ GUEARLAIN
СОЛОДКА ГІРКОТА ЛЕДЬ СТИГЛОГО МАНДАРИНУ В АРОМАТІ GUEARLAIN

Я не випадково хочу поділитися сьогодні саме цим ароматом, бо вже друге літо поспіль) – це моя маленька любов !

Я не розповідала про нього раніше, хотіла зрозуміти чи варто його рекомендувати вам, girls! І можу тепер точно сказати, що так! 💔

Він вже майже закінчився, але баночка ця поповнюється, тому я просто докуплю рефіл, чи обʼєм.

Цей аромат був лімітованим, тому і зацікавив. Взагалі я не прихильник класичної версії, проте цей дуже цікавий. Відчувається дуже природньо, гірко-солодко-свіжий, такий що піднімає настрій, і підходить для будь якого образу влітку!

ПРО ЩО ЦЕЙ АРОМАТ?

Для аромату Aqua Allegoria Harvest використали зібрані до повного дозрівання мандарини Marzolo з Калабрії (Італія) , саме тому відчувається гіркуватість

у поєднанні зі свіжістю листя базиліка на щедрому ложі зеленого чаю та деревних базових нот.

  • Верхні ноти: сіцілійський мандарин, лимон, помаранч
  • Середні ноти: чорна смородина, базилік, цвіт апельсинового дерева
  • Базові ноти: зелений чай, кедр

Також особливість лімітованої колекції Aqua Allegoria Harvest, полягає в тому, що аромати містять до 95% натурального походження. Тут використовують французький буряковий алкоголь.

Стійкість аромату схожа на одеколони Jo Malone, досить легкий: у мене версія EDT, тримається близько 3-4 годин.

СОЛОДКА ГІРКОТА ЛЕДЬ СТИГЛОГО МАНДАРИНУ В АРОМАТІ GUEARLAIN
СОЛОДКА ГІРКОТА ЛЕДЬ СТИГЛОГО МАНДАРИНУ В АРОМАТІ GUEARLAIN

Що стосується красивої пляшки? Він представлений у коробці, звичайній білій, і чохлі із целюлозного волокна, які на 100% придатні для вторинної переробки, вироблених з екологічно чистих лісів, і має декоративні мотиви квітів і пшениці від художниці Лаури Гульшані. На самій баночці , у мене ще був маленький білий логотип бренду, але вже немає)відпав. Щодо екопакування мені сподобалось , плюс етика і можливість повторного використання флакону! Тому можу рекомендувати 🍊.

P.S. Лімітована колекція Harvest, вийшла у 2023 році, там лише 3 аромати, більш насичені, ніж класичні можливо тому довше тримаються.

  • Harvest Neroli Vetiver
  • Harvest Rosa Rossa
  • Harvest Mandarine Basilic