Zhukovka

#bestvacationevermakeupclub

#bestvacationevermakeupclub

Спішу поділитися з вами найпрекраснішою поїздкою в моєму житті це Туреччина Я була там багато разів але перший раз мені запам'ятався найбільше ми поїхали всього на 10 днів Але пробули там 60 днів
Цілих два місяці безперервної подорожі по цій прекрасній країні . Егейське море , озеро Салда, Памуккале, долина черепах, Середземне море, прижок з гори з парашутом висотою 2000м - було прекрасно все ! Але найбільше запам'яталася Каппадокія. Це унікальне місце, яке не схоже ні на яке інше ! Краєвиди просто заворожують і здається , ніби ти на марсі. А щоранку , коли сонечко сходить , до неба злітають сотні повітряних здоровенних куль ! Про цю красу годі й мріяти 🥰

#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub
#bestvacationevermakeupclub

А зараз я готова поділитися з вами своїми улюбленими місцями в Україні

Залізний Порт. Чорне море. Я обожнюю це місце всім серцем ❤️ Це місце, куди я вперше поїхала з міста на сезонну роботу, це місце, де познайомилась зі своїм чоловіком, це місце, де відпочиває моя душа.
Звідси можна було дістатись до острова Джарилгач , на якому живе єдиний вид диких коней, котрі п'ють морську , солону воду 🐎

Рожеві озера Генічеський район - це прекрасне місце куди я приїжджала кожного року з самого малечку.

Коли озеро сходило , ми ходили збирати рожеву сіль🩷 І наступної весни знову буде озеро)

І звісно що Буковель. Західну Україну Я люблю дуже сильно ,особливо Буковель. Для мене це місце приємних спогадів і вражень, з неймовірною природою і самою смачною пивоварнею 👀 Ну і звісно лижі я обожнюю !