Iryna Koval

#testmakeupclub

#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub

Одразу хочу зазначити, що всі засоби мають дуже стильний та мінімалістичний дизайн. Люблю, коли все так гармонійно поєднується між собою – моя естетична душа радіє.

Почнемо з декоративної частини боксу, де зібрано майже весь арсенал засобів для створення макіяжу.

#testmakeupclub

Пудра представлена в чорному кейсі з дзеркальцем і має зручний спонж для нанесення.

Погляньте на цей блакитний колір! Хоч виглядає він яскраво, але на шкірі це абсолютно прозорий продукт.

Виробник зазначає, що цей засіб контролює блиск. Формула чудово маскує пори та тонкі лінії, надаючи шкірі гладенький, матовий фініш.

Я використовую цю пудру як базу під макіяж, і вона чудово справляється. З перших секунд після нанесення відчувається липкість, але згодом ці відчуття зникають. Пудра дійсно гарно вирівнює тон обличчя та мінімізує видимість пор.

Формат засобу дуже зручний – це скульптор-стік для обличчя.

Текстура дуже приємна – кремова, гарно наноситься та розтушовується.

Єдине, що на тестування мені потрапив відтінок Warm, який не дуже підходить моїй світлій шкірі. Він скоріше буде слугувати консилером, ніж скульптором.

Рум'яна у форматі стіку у дуже універсальному відтінку – Mauve Pink.

Продукт можна використовувати як мультитаскер для підкреслення губ, очей та доповнення контурингу. Ідеальний варіант для монохромного макіяжу.

Засіб має кремову текстуру, яка гарно переноситься на шкіру та легко тушується. Їх можна нашаровувати, збільшуючи інтенсивність кольору.

Хайлайтер у відтінку Silver Moon – красивий сріблястий відтінок, який підійде під будь-який тон шкіри.

Цей засіб мені особливо сподобався, адже створює на обличчі ефект вологого та сяючого макіяжу.

Хайлайтер гарно тушується та має відмінну стійкість.

Прозора розсипчаста пудра у зручному форматі зі спонжем у комплекті, яким легко наносити засіб на обличчя.

Вона легко та рівномірно наноситься, змішується з усіма можливими відтінками тону, а також попереджає появу жирного блиску на обличчі. Пудра досить легка і не забиває пори, вона майже не відчувається на шкірі та буде комфортною для повсякденного макіяжу.

Тепер, коли макіяж зроблено, можна переходити до догляду за тілом. У боксі було представлено два засоби бренду Mareve.

Засіб має дуже гарний дизайн, представлений у скляній баночці з милим бантиком.

Я обожнюю всілякі штучки для прийняття ванни, адже вони додають неабияке відчуття релаксації.

Пудра має неймовірний цитрусово-квітковий аромат з акордами жасмину та зеленого мандарина. Текстура дуже приємна, рожевого кольору з дрібним шимером. Важливо, що при контакті з водою вона не фарбує її у яскраво рожевий колір, а лише додає легкого відтінку. Шимер також не залишається на ванні та тілі.

Використання цього засобу викликало лише приємні враження. Це те, що треба після важкого робочого дня.

Дезодорант представлений у зручному форматі стіку.

Аромат неймовірний, такий самий, як у пудри для ванни. Завдяки м’якій формулі засіб делікатно захищає одяг від зайвої вологи та попереджає появу неприємних запахів.

Дякую команді MAKEUPClub за чудову можливість тестувати різні косметичні засоби 🤍